Oyunlarda hile kullananlar hakkında düşünceniz nedir?

Ben herkesten farklı bakacağım biraz hiçbir şeyi becermeyle falan alakası yok bence sonuçta hileyi açan insanların bazıları da eğlenmek için açıyor yani esporcu falan değilseniz bu kadar tryhardın mantığı yok bence tabii Online oyunlarda hile kullanmamak doğru olan ama hepiniz illaki açmışsınızdır küçükken
Küçükken olanlar zaten affola. Herkes yapmıştır. Önemli olan akıl yaşı erdikten sonra yapmamak.

Ben herkesten farklı bakacağım biraz hiçbir şeyi becermeyle falan alakası yok bence sonuçta hileyi açan insanların bazıları da eğlenmek için açıyor yani esporcu falan değilseniz bu kadar tryhardın mantığı yok bence tabii Online oyunlarda hile kullanmamak doğru olan ama hepiniz illaki açmışsınızdır küçükken

Ben henüz açmadım, açmayı da düşünmüyorum.

Tek oyunculu oyunlarda hile yapanların kimseye bir zararı yok, sadece oyunu olmaması gereken şekilde geçiyorlar ama birine bir zararları yok. Çoklu oyunculu oyunlarda hile yapanlar ise öbür kişilerin oyununu bozup aldıkları zevki berbat ediyorlar, oyunda iyi olmayabilir ancak bari hile açmasın. Kendini oyunda geliştirmesi o kadar uzun sürmez veya zor olmaz.

tmm ozaman ben izleyici moduna geçiyorum zaten siteye ram konusu için gelmiştim sağ tarafta önerildi diye geldim konuya.
Yorumumu da yaptım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı