Oyunlarda hile kullananlar hakkında düşünceniz nedir?

Offline oyunların hilelerine masum diyenler gerçekten haklı.

Ben de eskiden shadow fight 2'de hile kullanıyodum.
Oyun tek oyunculu olmasına rağmen sonradan bıraktım hileyi canım sıkılmıştı hile yapmaktan.Tek oyunculuda da olsa.

Bu forumda yaparsak yaşarız tabii kim yaşamaz ki ama senin dediğin şey oyunda küfür etmek 2 farklı şey iyi ayırt etmek lazım değil mi?
Oyunda küfür etmeninde ağır cezaları bulunmakta. Oyun deyip geçmeyin öyle tek bir ekran görüntüsüne bakıyor bu tarz şeyler.

Bayada şanslıymışsın kardeşim. Nerede kaldı bu moderatörler.
Hiçbir şey derken oyunda hiçbir şey demek istemiştim. Kötü bir şey dediysem özür dilerim.
Sizlik bir konu yok hocam. Hile açmayı marifet sanan arkadaşlar var aramızda. Sorun onlarda. :D

Düzenleme: @kel584 ve @kel586 kişilerinin aynı kişi olduğunu düşünüyorum. Neredeyse aynı takma isimler ve ek olarak gereksiz şekilde birden birbirlerini sırt sırta savunmaya başladılar. Ek olarak 584 aktif iken diğer akitf değil. 586 aktif iken 584 aktif değil. Ek olarak 586 şu an çevrimiçi olmasına rağmen dakikalardır cevap veremiyor. Moderatörler sağ olsun. Haddini bildirdiler muhtemelen.

Dead By Daylight'da bir dönem hile kullandım. Hilesiz de iyi oynuyordum aslında bir sonra sonra denedim ve inanılmaz zevkli geldi 😅. Bu konuda her ne kadar hile kullanan suçlu olsa da asıl suçlu oyun firmasıdır. Oyunları hile yazılmaya müsait bir şekilde geliştirip saçma sapan sapan işlerle uğraşacaklarına hileyi engellesinler. Yoksa bu şekilde hile kullanan insanlar çoğalır. Merak edenler için 3-4 ay hile ile oynadım en sonunda gaza gelip ban riski yüksek bir hile kullandım ve ban yedim. 3 hesaptan da ban yedikten sonra yetmedi HWID ban attılar.

Dead By Daylight'da bir dönem hile kullandım. Hilesiz de iyi oynuyordum aslında bir sonra sonra denedim ve inanılmaz zevkli geldi 😅. Bu konuda her ne kadar hile kullanan suçlu olsa da asıl suçlu oyun firmasıdır. Oyunları hile yazılmaya müsait bir şekilde geliştirip saçma sapan sapan işlerle uğraşacaklarına hileyi engellesinler. Yoksa bu şekilde hile kullanan insanlar çoğalır. Merak edenler için 3-4 ay hile ile oynadım en sonunda gaza gelip ban riski yüksek bir hile kullandım ve ban yedim. 3 hesaptan da ban yedikten sonra yetmedi HWID ban attılar.

HWID ban nedir?
Ben IP banın anlamını biliyorum ama aynı mı yoksa farklı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı