Oyunlarda hile yapıyor musunuz?

Çevrimiçi olarak GTA Online'de para hilesi yaptım ama sonradan pişman oldum. Heist kurarken oyunculara bu yüzden fazla para veriyorum.

Hocam kullanmayın. Ben bir kere arkadaşımı trollemek için indirmiştim birkaç gün sonra Kaspersky ile tam tarama yaptım ve huzuni dosyalarının içinde bir tane virüs buldu. Haberiniz olsun silin derim ben de sildim.

Hocam yıllar önce kullanmıştım PC 10 kere formatlandı.(en iyi MC hilesiydi bu arada)

GTA 5'de hile yaptım çok ama çok eğlenceli ya 😂 mesela iki tane Türk oyuncu vardı biri kız biri erkek. Erkek olan kıza asılıp sohbet penceresinden sözlü tacizde bulunuyordu. Bende adamı trolledim. Araba sürüyor, onun ismine tıklamamla beraber otomatik olarak arabadan iniyor animasyonlu şekilde. Bende dedim ki kıza asılırsan bende sana asılırım dedim. Maksat adamı tahrik etmek o kadar zevkliydi ki ben hiç ağzımı bozmadım. Ama o saydırdı Türk kız oyuncu da random atarak gülüyor. En sonunda adamın kafasına yel değirmeni ışınladım. Dedim ki bir daha herhangi birine sözlü taciz edersen karabasan gibi üzerine çökerim dedim. Sonra da adamı sunucudan kickledim ( yeni nesil hilelerde kickleme özelliği vardı) o gün öyle eğlenmiştim ki terapi gibiydi. Onun dışında kimseye hileyle bulaşmadım maksat birisi birisini rahatsız ettiği sıra da uğraşıyordum. Maksat illegal adminlik yapıyordum kendi içimde. 😌

Geri
Yukarı