Tek oyunculu ve eski oyunları oynayamamak

O Görkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Ben 13 yaşındayım ve küçüklüğümden beridir bilgisayarlar ve çok haşır neşir birisiyim, fakat serisi eskiye dayanan (örneğin: Final fantasy) eski oyunları ve singleplayer oyunları oynamak çok sıkıcı geliyor, ama başlamak istiyorum. Şu ana kadar 10 tane Single Player oyun oynamışımdır. Kendimi nasıl motive edebilirim? Oyun önerileriniz vesaire varsa açığım. (portal 1-2 tarzı oyunlar çok seviyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 13 yaşındayım ve küçüklüğümden beridir bilgisayarlar ve çok haşır neşir birisiyim, fakat serisi eskiye dayanan (örneğin: Final fantasy) eski oyunları ve singleplayer oyunları oynamak çok sıkıcı geliyor, ama başlamak istiyorum. Şu ana kadar 10 tane Single Player oyun oynamışımdır. Kendimi nasıl motive edebilirim? Oyun önerileriniz vesaire varsa açığım. (portal 1-2 tarzı oyunlar çok seviyorum)

Hocam bende de öyleydi hayatımda hiç Singeplayer oynamamıştım bir deneyeyim dedim ilk nefret ettim 2 kere sil yükle yaptım ama 2 saat in üzerinde oynayınca zevk almaya başladım sizde de böyle olabilir.

Eğer uzun oyunlar seni sıkıyorsa süreleri daha kısa, 1-2 oturuşta biterebileceğin oyunlar ile başlayabilirsin. Oyun sürelerini görmek için howlongtobeat.com'a bakabilirsin. Sıkılıyorsan da çok zorlamamak lazım ne hoşuna gidiyorsa onu oynamalısın.

Aslına bakarsan bende böyle bir şok yaşamıştım. O kadar zorlukla uğraştıktan sonra bilgisayarımda duran tek oyun Valorant. Şunu fark ettim ki ben hikayeli oyunları değil, onları anlatan ve oynayan içerikleri seviyormuşum. Bence sorun değil bu. Sonuçta rekabetçi oyunlarda doyasıya eğleniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı