Çözüldü Oyunlarda hızlı şekilde mouse çevirince bilgisayar kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Ryzen 5 5600X.
RTX 3060.
16 GB 3200MHz (2*8)
Oyunlarda hızlı şekilde mouse döndürmeye kalkınca PC kasıyor. İnternette olan çoğu şeyi denedim fakat bir çözüm bulamadım. Bazı kişiler depolama yüzünden yazmışlar fakat sağlık durumu iyi ve 400GB boş olanı olan SSD kullanıyorum, bence benim sıkıntım SSD yüzünden değil.
MSI GG Clutch GM41, Cooler Master Mastermouse s RGB LED optik Gaming mouse, SGM-2006-ksoa1. Kullandığım fareler bunlar ikisinde de aynı sıkıntı oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam videoda bir ses geliyor, bir araç temassızlık yapıyor heralde ve o sırada drop yiyorsun. O sesden dolayı sorun yaşıyorsun kimse bunu fark etmemiş. Herkes ram ve başka bir şey falan diyor, o arkadaşlara da videodaki sese kulak versin, ses geldiğinde drop yiyor yani bir araç temassızlık yapıyor pc öyle tepki veriyor.

Hocam videoda bir ses geliyor, bir araç temassızlık yapıyor heralde ve o sırada drop yiyorsun. O sesden dolayı sorun yaşıyorsun kimse bunu fark etmemiş. Herkes ram falan diyor, o arkadaşlara da videodaki sese kulak versin, ses geldiğinde drop yiyor yani bir araç temassızlık yapıyor pc öyle tepki veriyor.
Mouse USB çıkarıp takma sesi veriyor pc donup geri geldiği için. temassızlık olduğunu ben de düşündüm bütün portları denedim fakat aynı.

Ryzen 5 5600X.
RTX 3060.
16 GB 3200MHz (2*8)
Oyunlarda hızlı şekilde mouse döndürmeye kalkınca PC kasıyor. İnternette olan çoğu şeyi denedim fakat bir çözüm bulamadım. Bazı kişiler depolama yüzünden yazmışlar fakat sağlık durumu iyi ve 400GB boş olanı olan SSD kullanıyorum, bence benim sıkıntım SSD yüzünden değil.
MSI GG Clutch GM41, Cooler Master Mastermouse s RGB LED optik Gaming mouse, SGM-2006-ksoa1. Kullandığım fareler bunlar ikisinde de aynı sıkıntı oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben logitech g203 te aynı sıkıntıyı yaşıyordum mouse ile ilgili tüm driverları silip düzeltmiştim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı