Yönetimden dolayı bu durumda bunu biliyorum ve fiyatlardan da haberim var evt herşey pahalilandi aşırı derecede burda oyun konusu vardı o yüzden demedim kardeşim onun dışında siyaset yapmak istemem ama bu millet akıllanmaz (yine verir)

Daha iyisini istemek siyaset yapmak değildir. Sonuçta oy veriyorsun verdiğin oyun eleştirisini yapman gerek. Hesap sorman gerek. Ama gerektiğinde de siyaset yap.

Daha iyisini istemek siyaset yapmak değildir. Sonuçta oy veriyorsun verdiğin oyun eleştirisini yapman gerek. Hesap sorman gerek. Ama gerektiğinde de siyaset yap.
Knk zaten bende diyorum bu ülkenin düzelmesi için insanların akillanip oyunu yanlış kişilere vermesi için hatta çok doluyum en ufagindan yiyecek içecek dışarı sadece dolaşmak bile artık zor iken bende sana hak veriyorum ama sen benim dediğimi farklı anlıyorsun ve sen sadece orda kalmışsın herşeyi ona göre yorumluyorsun.

Diyorsun da bizim alım gücümüz ona yetiyor e o zaman yabancı ülkedeki demez mi biz ayni şeyi niye daha pahalıya alıyoruz? Normal olarak da onların pazarı daha büyük olduğu için onların istediği olur.

Cevap arayanlar, arkadaş ne güzel yazmış, he beğenmeyenler aynı partiye basabilir oyunu ve ileride her şeyin fiyatı daha da artabilir ve neden acaba bu fiyatlar artıyor diye başlık açar durusunuz.

Ben bu konuda belirtilen yorumlarda gerçekten toplumumuzun kendini ne kadar hor ve yetersiz gördüğünün farkına vardım, ne yalan söyleyeyim gerçekten adımıza söyleyeyim üzüldüm..
Diyorsun da bizim alım gücümüz ona yetiyor e o zaman yabancı ülkedeki demez mi biz ayni şeyi niye daha pahalıya alıyoruz? Normal olarak da onların pazarı daha büyük olduğu için onların istediği olur.
İranda benzin 90 kuruş senin ülkende kim ne diyebiliyor ? Tankerlere doldurup getirebiliyor musun petrolü ?

İran çünkü petrol rezervi büyük bir ülke. Doğalgaz için de aynı şekilde. Dünya petrol rezervlerinin %10'u barındıran Kuveyt'de neden petrol ucuz demek gibi...

Biz Türklerinde yaptığı oyunlar ucuz mesela. Crysis Trilogy şuan indirimde totalde 3 remastered 37TL galiba. Rockstarda Türk olsaydı şuan RDR2 500TL'yi geçmezdi.

Escape From Tarkov EoD Ruslara daha ucuz yine. Geliştiren firma Rus ve ülke ekonomisini bilerekten yine ucuza satıyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…