Oyunlarda karıncalanma ve çizgiler oluyor

ViceroyRoll

Centipat
Daha fazla  
AMD Radeon R5 M330 APU laptop kullanıyorum. Sebepsiz yere oyunlardaki renkli karıncalanmalar, sitelerde hem karıncalanmalar hem de çizgiler çıkıyor. Sürücülerden olduğunu düşündüm ve DDU ile kaldırdım. Ekran kartı sürücülerini kaldırdıktan sonra karıncalanma ve çizgiler gitti. Ekran kartı sürücülerini tekrar yüklediğim zaman sorunlar tekrar başladı. Örnek olarak aşağı resimleri koydum.

Dosya Ekleri

• k2.png
    k2.png
    1.000,8 KB · Görüntüleme: 23
  • karıncalanma.png
    karıncalanma.png
    386,5 KB · Görüntüleme: 21
Ekran kartı sürücülerinden en güncel olanı mı yüklüyorsun? Farklı bir sürücü versiyonunu denedin mi? DDU ile şu anki sürücüyü kaldırıp eski bir versiyonu dener misin?

Ekran kartı sürücülerinden en güncel olanı mı yüklüyorsun? Farklı bir sürücü versiyonunu denedin mi? DDU ile şu anki sürücüyü kaldırıp eski bir versiyonu dener misin?

Şöyle söyleyeyim. Normalde en eski sürücüyü kullanıyordum çünkü işlemciyi fazla sömürmüyor diye. Şimdi en günceli yüklü hala aynı sorun var. Bu sorunu kuzenimin laptopundada yaşamıştım. Onda da hala çözemedik şimdi aynı sorun bende de oldu.

Virüs olma ihtimalide var Kaspersky ile tam tarama yapmanızı öneririm çıkan sonucu bize iletin.

Dostum. Bu sorunu kuzenimin bilgisayarındada yaşadım. Hatta bunun yüzünden formatlayıp en sonki sürücüleri yükledik yine bu sorun çözülmedi.

Kimseden düzgün bir cevap yok o yüzden formatlamayı deneyeceğim tekrardan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı