Oyunda küfür edene dava açılabilir mi?

Adamın kendiside suçlu oyununu bozmuş 3kişide şahit (oyundakiler). Korkmana gerek yok geç gitsin 12 14 yaş arasıdır kesin bilerek yapıyordur. Bırak naparsa yapsın. Kimsedem korkmayaxan bu dünyada :D

Dava açarsa pişman olur benden söylemesi. Böyle ufak şeylerle kimsenin uğraşacağını sanmıyorum. Aynı şey gibi olur:
Amazon'da 40TL'lik ürüne 350TL kargo ödemek.

Dava açarsa pişman olur benden söylemesi. Böyle ufak şeylerle kimsenin uğraşacağını sanmıyorum. Aynı şey gibi olur:
Amazon'da 40TL'lik ürüne 350TL kargo ödemek.

Adamın kendiside suçlu oyununu bozmuş 3kişide şahit (oyundakiler). Korkmana gerek yok geç gitsin 12 14 yaş arasıdır kesin bilerek yapıyordur. Bırak ne yaparsa yapsın. Kimsedem korkmayaxan bu dünyada :D

Adam diyor ki 840 rp at dava açmayayım. Bu resmen tehdit sayılmıyor mu? Ya 840 rp atarsan dava açmam atmazsan dava açarım diyor resmen.

Adam diyor ki 840 rp at dava açmayayım. Bu resmen tehdit sayılmıyor mu? Ya 840 rp atarsan dava açmam atmazsan dava açarım diyor resmen.

Adam küfür edip mesajları sildiyse sorun yok dostum dava açarsa kendisi de suçlu olur devlet o mesajları geri getirtebilir tabii açıklarsan durumu. Bir kere başıma geldi 13 yaşımda arkadaşımın sünnet ifşalarını Discord'dan herkese yolladım sonra sildim geri bulundu.

Selamlar, bugün bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. LoL'de seri maçımda adam trollediği için 2 küfür ettim kendimi tutamayıp. Bu adamda Discord'dan mesaj yazıp dava açacağını söyledi. Eğer 840 rp atarsam dava açmayacağını bana söyledi. Herhangi bir sorun yaratır mı?
Tabi ki açmaz, sizi korkutmaya çalışıyor. Şöyle bir mesaj gönderirse de inanmayın.
CofaZell.jpg

Selamlar, bugün bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. LoL'de seri maçımda adam trollediği için 2 küfür ettim kendimi tutamayıp. Bu adamda Discord'dan mesaj yazıp dava açacağını söyledi. Eğer 840 rp atarsam dava açmayacağını bana söyledi. Herhangi bir sorun yaratır mı?
Anladığım kadarıyla yaşı küçük biri, onunla ailesi uğraşmaz zaten kafaya takmayın.

Geri
Yukarı