Oyunlarda küfür eder misiniz?

• Konuyu başlatan TSML
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 153
  • Görüntüleme 7B
Küfür etmemeyi LoL'den öğrendim. Biraz garip gelecek ama evet.
En hafif küfürde bile Türkler kendini aşağılanmış hissediyor ve mental düşüyor direkt, (bunu her zaman söylerim ve sonuna kadar savunurum.) 1 kere küfür ettikten sonra o küfür ettiğin oyunda kazanmayı beklememek gerek. Bu yüzden çoğu online oyunda küfür etmem. Belki de tecrübe edinerek öfke kontrolümün gelişmesini sağlamıştır LoL :D .

Ağır ederim. Hele hikayeli bir oyunda bir yeri geçemezsem, oyunu kodlayanların annesi elime düşer 🥴

Online oyunlarda karşımdaki kişiye karşılık olarak küfür ederim. Bu durumlarda hedef kişinin 10 nesil önce yaşamış büyük baba annesinin mezarında ters dönmesi muhtemeldir.

Genelde oyunlara veya geliştiricilere küfretmem. Az-çok emeğe saygım vardır.

Karşı taraf hile açarsa karşı tarafa, eğer ping girerse TurkNet ve çalışanlarına, eğer takım arkadaşım antreman yapmadan oyun girip kendini bana taşıttırıyorsa anasına söverim. Ve bu en büyük hakkımdır. İşim gücüm yok seni mi taşıyacağım birader. Aynı şey hile kullananlar içinde geçerli.

Oyunlarda küfür eder misiniz? Ben özellikle ben çok yaratıcı küfürler ederim. Bu yeni yamadan sonra Valorant'ta toxiclik yapana belli süre ban atılacakmış, sıra sıra sınırsıza kadar Riot'u seviyorum.
Anasını bile diye başlayan cümleye atıfta bulunmak istiyorum.

Geri
Yukarı