Oyunlarda mouse yavaşlaması

Evinizden başka bir yerde aynı kasa ile deneyip sıkıntı yaşamadıysanız kesinlikle tesisattandır. Bir de çoklu priz kullanıyorsanız o size sıkıntı çıkarıyor olabilir.

Galiba aynen çünkü arkadaşımda deniyorum böyle bir sorun yok kesinlikle tesisattan bir sıkıntı var çünkü hani fare işaretçi ayarı varya onu onu tiki kaldırığıjmda bile mouse düzensiz hareket ediyor :d gerçekten bütün saçma şeyler beni buluyor. Tiki kaldırığımda bile fare hızlı hareket ediyor D: Arkadaşımda denedim böyle bir sorun yok.
Evinizden başka bir yerde aynı kasa ile deneyip sıkıntı yaşamadıysanız kesinlikle tesisattandır. Bir de çoklu priz kullanıyorsanız o size sıkıntı çıkarıyor olabilir
çünkü kasayı götürdüm orda denedim gerçekten mouse felan istediğim gibi dönüyor oyunda :d

Ben Logitech Gaming Software'i tamamen kaldırıp bilgisayarı yeniden başlattıkan sonra tekrar denemeni tavsiye ederim. Tekrar format atmayı ya da teknik soruları düşünmeden önce bunu deneyebilirsin. Belki de arkadaşının bilgisayarında Logitech Gaming Software yüklü değildir.

Ben Logitech Gaming Software'i tamamen kaldırıp bilgisayarı yeniden başlattıkan sonra tekrar denemeni tavsiye ederim. Tekrar format atmayı ya da teknik soruları düşünmeden önce bunu deneyebilirsin. Belki de arkadaşının bilgisayarında Logitech Gaming software yüklü değildir.

Hocam yüklü :d kaç kere yaptım o dediğinizi emin olun :d eski kasadada denedim.
Ben Logitech Gaming Software'i tamamen kaldırıp bilgisayarı yeniden başlattıkan sonra tekrar denemeni tavsiye ederim. Tekrar format atmayı ya da teknik soruları düşünmeden önce bunu deneyebilirsin. Belki de arkadaşının bilgisayarında Logitech Gaming software yüklü değildir.

Logitech'in mouesin Driver'i yüklü merak etmeyin :d 30 kere yükleyip silip denedim düzelmedi.

Son düzenleme:
Düzelmiyor arakdaşlar, yok kasayı yeni aldım eski kasada da aynı şeyi yapıyordu. Mouse değiştirdim mousepad değiştirdim saçmalıktan bıktım. DPI alakalı bir konu değil, 1000 DPI yapıyorum yine de oyunlarda mouse yavaşlama sorunu PUBG, CS bunlarda yapıyor. İnternet Cafe'ye gidip oynuyordum coronadan önce. Orada mis gibi oynanırken bu sorun neden oluyor? Artık sabrım kalmadı.
Sa kral, bu forumda 81 msjin varmis. Butun yazilarini cevaplarini okudum. Bu sorunun tipa tip aynisi bende var. Uzun zamandir düzeltemiyorum. Bende kafayi yemek uzereyim. Hatta delirdim mi diye dusunuyorum bazen. Sorunu cözebildin mi? Gercekten hayattan soguttu bu olay beni. Bende de logitech g300s var bu arada :( programini vs bilgisayardaki birsuru yerden fare ayarlarini, fare ayarlariyla uzaktan yakindan tum ayarlari kurcaladim degistirdim. Malesef olmuyor cok uzuyor bu durum beni. Umarim yazimi gorursun. Cunku bu sorun öyle herkesin basina gelen bir problem degil.

Sa kral, bu forumda 81 msjin varmis. Butun yazilarini cevaplarini okudum. Bu sorunun tipa tip aynisi bende var. Uzun zamandir düzeltemiyorum. Bende kafayi yemek uzereyim. Hatta delirdim mi diye dusunuyorum bazen. Sorunu cözebildin mi? Gercekten hayattan soguttu bu olay beni. Bende de logitech g300s var bu arada :( programini vs bilgisayardaki birsuru yerden fare ayarlarini, fare ayarlariyla uzaktan yakindan tum ayarlari kurcaladim degistirdim. Malesef olmuyor cok uzuyor bu durum beni. Umarim yazimi gorursun. Cunku bu sorun öyle herkesin basina gelen bir problem degil.
problemi çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı