Oyunlarda reloaded ve repack arasındaki fark nedir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsi emek hırsızı. Korsana destek vermiyoruz. Soruna gelirsek ara sahne kalitelerini düşürüyorlar.
Başka bir seçenek bırakmıyorlar.Fiyattan bahsetmiyeceğim.Fiyat konusunu herkes biliyor.Ben oyunlara Türkçe olmadığı halde para verme taraftarı değilim.Torrenti desteklemiyorum ama kullanana da karşı değilim.Ne zaman Türkiyedeki oyuncular kaale alınır birşeyler yapılır bende kayıtsız kalmam.

Başka bir seçenek bırakmıyorlar.Fiyattan bahsetmiyeceğim.Fiyat konusunu herkes biliyor.Ben oyunlara Türkçe olmadığı halde para verme taraftarı değilim.Torrenti desteklemiyorum ama kullanana da karşı değilim.Ne zaman Türkiyedeki oyuncular kaale alınır birşeyler yapılır bende kayıtsız kalmam.

Gerçekten komiksin. Hem oyunu orijinal alıp yapımcıya para kazandırmayacaksın hem de Türkçe dil desteği bekleyeceksin, öyle mi? Çok beklersin. Bethesta kesin sen almıyorsun diye Türkçe dil çıkarır, merak etme. 😄😄

Gerçekten komiksin. Hem oyunu orijinal alıp yapımcıya para kazandırmayacaksın hem de Türkçe dil desteği bekleyeceksin, öyle mi? Çok beklersin. Bethesta kesin sen almıyorsun diye Türkçe dil çıkarır, merak etme. 😄😄
Madem öyle diyorsun. Bethesda'nın son çıkardığı bir oyuna bakalım. Rage 2. Oyunun normal sürmü 299 TL, bir üst sürümü 399 TL ? Bu ülkede normal maaşı olan bir insan bir oyuna 300 TL verirse ne olur düşün bi ? Oyunlar daha makul fiyata çıksa alacaağız. Şu zamanda bir oyun 150-200 TL civaı olunca ucuz diyoruz. Acınılacak haldeyiz. @medya7beni bu konuda haklı. Korsana karşıyız ancak başka çare bırakmıyorlar. Rage toplasan 20-30 saat sürecek bir oyun. Üzgünüm ama 20 saat oyun için 300 TL veremem.

Ülkede simit hesabıyla bile askeri ücretli bir ailenin gecimi kıt kanaat denk geliyorken, korsana karşıyız, tavsiye etmiyoruz demek bekara karı boşamak olur. Diliyorum ki herkes gösterilen emeğin karşılığını verebiliyor olsun, herkes orijinal ürün satışı yapan yerlerden çatır çutur alisveris yapabilsin ama burası Türkiye ve insani ihtiyaclarda bile nerede kalitesiz ucuz şey var ona yönelmek zorunda kalan insanlara yapmayın etmeyin ağalar beyler. Kendi yaşam kaliteniz standarlarinizla yorumlamayin bazı şeyleri.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı