Çözüldü Oyunlarda ses gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan16400

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba benim PC de ara sıra oynadığım 2 oyun var başka da pek oynamam. Bunlar LoL ve Valorant ama 1 haftadır oyuna girince oyunda ki sesler gidip geliyor anlık takılmalar oluyor ama YouTube Discord vs şeyler bu gram yaşanmıyor bunun sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Kulaklığı ses kartı olmadığı için USB ses kartı ile kullanıyorum ilk günden beri sıkıntı olmuyordu şu son 1 haftadır böyle.

Sanırsam özellikle LoL de bulunan kronik bir sıkıntı bu. Kulaklığı farklı bir usb portuna takmayı ve oyunu kapatıp açmayı deneyebilirsin.

Arkadaşlar öncelikle merhaba benim PC de ara sıra oynadığım 2 oyun var başka da pek oynamam. Bunlar LoL ve Valorant ama 1 haftadır oyuna girince oyunda ki sesler gidip geliyor anlık takılmalar oluyor ama YouTube Discord vs şeyler bu gram yaşanmıyor bunun sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Kulaklığı ses kartı olmadığı için USB ses kartı ile kullanıyorum ilk günden beri sıkıntı olmuyordu şu son 1 haftadır böyle.
Yav bu sorunu nasıl çözeceğiz deli etti beni. Valorant ve Splitgate'de ses kesik kesik geliyor, 3 saniye yok 1 saniye geliyor tekrar gidiyor. Diğer oyunlarda ya da başka yerde ses son derece normal çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı