Oyunlarda Siyah Şerit Sorunu

darqles

Hectopat
Daha fazla  
Gta 5'de önceden birkaç oyunda da olmuştu, ekranın sağında siyah bir şerit var sadece sağında 4:3 16:9 falan değil çözüm.

IMG_0613.JPG
asdasdasdasd.jpg
asdasdawe.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Ekranın sadece sağ tarafında var gibi görünüyor, sanki görüntü komple sola doğru kaymış gibi duruyor. Dolayısı ile sorunun donanımsal da olabilir.
2. Ekranın desteklediği çözünürlük nedir? 1366x768 mi? Eğer değilse, ekranın hangi çözünürlüğü destekliyorsa oyundaki çözünürlük ayarını buna getir.

1. Ekranın sadece sağ tarafında var gibi görünüyor, sanki görüntü komple sola doğru kaymış gibi duruyor. Dolayısı ile sorunun donanımsal da olabilir.
2. Ekranın desteklediği çözünürlük nedir? 1366x768 mi? Eğer değilse, ekranın hangi çözünürlüğü destekliyorsa oyundaki çözünürlük ayarını buna getir.
Zaten kaymışsa sola yada sağa, bunu monitörün ayarlarından yada driver üzerinden düzeltebilir.

Yahu birader konuyu açıp gitmişsin. Sorunun çözüldüyse de yaz bi zahmet.
20-30 mesaja kadar konu açma kilidi filan koyulmalı ya, biz de kalkmışız kafa yoruyoruz.

20-30 mesaja kadar konu açma kilidi filan koyulmalı ya, biz de kalkmışız kafa yoruyoruz.
Aynen katılıyorum bubacım. Adam açıyor konuyu, birkaç kişi ilgileniyor. Sorunun sahibi foruma girmiyor. Sorunu çözüyor:ben sorunu çözdüm konu kilit yazıyor. La nasıl çözdüğünü bir yaz. Yardımımız dokunduysa bir teşekkür et.
Günah almak olmasın ama bunları yapanlar hep ilkokul çağında çocuklar.

Kusura bakmayın sınav haftası vs. yoğundum ilgilenemedim. Denedim dediklerinizi sorun çözülmedi,
çözünürlüğü 1280x.... yapınca sorunum çözülüyor ancak ben 1366x768'de oynamak istiyorum.
Bu sorun başlarda yoktu sonradan geldi.

Bu arada bu sorun sadece Gta 5 de iken oluyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı