Oyunlarda Ultra ayarlara takıntılı mısınız?

Evet var. Genellikle oyunları -rekabetçi bir oyun da olsa- kazanmak için değil de eğlenmek için oynadığım için grafiklerin güzel olması benim için önemli. Böyle güzel bir sisteme de sahipken lowda oynamak PC'ye hakaret olur diye düşünüyorum.

Evet. Ama monitorune bağlı. 60 HZ monitor da 120 FPS görsen bile sana yansıyan 60 FPS olur 🤠 O yüzden oyun ayarların da dikey eşitleme diye seçenek var. 60 FPS sabitler oyunu ve böylece ekran kartın gereksiz yorulmaz🙂
Bunu bilmiyordum. Ben de diyorum yırtılma neden olmuyor.
Evet var. Genellikle oyunları -rekabetçi bir oyun da olsa- kazanmak için değil de eğlenmek için oynadığım için grafiklerin güzel olması benim için önemli. Böyle güzel bir sisteme de sahipken lowda oynamak PC'ye hakaret olur diye düşünüyorum.
Ben de aynı şeyi düşünüyorum. Apex oynarken bile grafiği bakıyorum.

1080p'de 60 veya 72 FPS alabileyim bana yeter. 60 Hz dememin sebebi monitorüm 60 Hz destekliyor, FreeSync ile 72 Hz'e çıkıyor. Yalnız strateji oyunlarında biraz ayar yükseltiyorum, fakat bu sefer hesaplamalardan dolayı kasıyor, bu sefer de tadı çıkmıyor çok yüksek ayarlarda.

Sisteme göre fps oyunlarinda yuksek fps için biraz kısılabilir ayarlardan ama açık dünya oyunlarında görüntü önemli

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı