Oyunlarda yatay çizgi sorunu

GTXSever

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, her oyunda yukarıdan aşağıya yatay çizgiler iniyor. Monitör'ü servise götürdüm, 17" civarında 60 Hz. Bu monitörde de yapıyor. Sorum şu ki; Acaba sorun ekran kartında mı? Ama koskoca televizyona takınca hiçbir sorun yaşamıyorum?

• İ7 6700
  • GTX 980
  • 8X2 16 GB
  • MSI H170 M3

Televizyona bağladığın kablo büyük ihtimalle farklıdır ve dijitaldir(HDMI - DVI - DP) . 17'' ekrana taktığın ise VGA'dır ve kablo zedelenmiştir.Eğer söylediğim gibiyse sorun ekran kartında değil. VGA kablosunu değiştirip dene.

Öncelikle, monitör modeli Benq 2460. VGA ile bağlanıyorum. DVI-VGA. Televizyona bağlandığım kabloda aynı. 17' bir monitör var,onda deniyorum ondada hafif oluyor. Lakin televizyona takıyorum,onda bir sorun çıkarmıyor. Monitörde HDMI çıkışı bulunmamaktadır. Yani sorum şu; Servise götürdüm 2460 modelini zaten.

BENQ2460 nasıl 17" ya? Bende kullanıyorum 24" monitör? Bendede doku titremesi problemi var. Ekrandan olacağını düşünmemiştim hiç. Televizyona takıp bir bakayım.

Ya beyler anlamakta kıtlık mı çekiyorsunuz? Yorum yapmak için yapmayın şuraya. Monitör modeli BENQ2460 adam diyorki ''nasıl 17'' '' ben şimdi buna ne diyeyim.

Şirketten getirdiğim, sadece basit salakça bir 17 inç monitör işte, lan neyini anlamıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı