Çözüldü Oyunlardaki FPS değerimi nasıl arttırabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZalimAga27

Decapat
Yer
Samanyolu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarım çok eski, nasıl oyunlardan daha çok FPS alabilirim? CS:GO'dan 15 FPS alıyorum.
Bilgisayar özellikleri: 4 GB RAM Intel Core i5 işlemci ekran kartı AMD Radeon HD 6300M series.

Çözüm
6300m ile maksimum 30 FPS alabilirsiniz diye düşünüyorum. Ekran kartı sürücüsünü güncellemeniz, oyunu ekran kartı sürücüsünün ayarlarından performans modunda çalıştırmanız ve oyunun tüm ayarlarını en düşüğe getirmeniz gerekmekte.
Tam bilgisayarınız özelliklerini açıklıyabilir misiniz ayrıca bilgisayarınızı temizleyin ekran kartı ayarlarınızıda performansa çekin ve bilgisayarınıza Malwarebytes adlı antivirüs programını kurup tarama yapın.

6300m ile maksimum 30 FPS alabilirsiniz diye düşünüyorum. Ekran kartı sürücüsünü güncellemeniz, oyunu ekran kartı sürücüsünün ayarlarından performans modunda çalıştırmanız ve oyunun tüm ayarlarını en düşüğe getirmeniz gerekmekte.

Çözüm
Hocam sistem belirttiğiniz gibi eski, artık yeni bir sisteme geçmeniz ve o sistemi emekliye ayırmanız gerekiyor.

Bazı performans ayarlarıyla 5-10 FPS arası bir yükseliş yaşarsınız belki ama oyun yine oynanamaz olacaktır.

İzle belki işine yarar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı