Oyunlardaki Türk kitlesi

canerxem

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meraktan soruyorum illaki yaşamıssınızdır ama bu oyunlarda Türk kitlesinden nefret eden ben miyim? Sadece Valorant'a giriyorum 10 yaşında çocuk sövüyor, CS de awplego giriyorum banlıyorlar hile deyip. Farklı birkaç oyun daha giriyorum gene küfür ve azar işitiyorum. Heleki Valorant ile CS de zaten kulak zarıma söven kalmamıştı bir onlarda oldu. Artık sizin düşünceniz nedir Türk oyuncular hakkında? (Genelleme yapmıyorum iyiside var)

Ve üstüne en komiği ise oyunda şansa seni öldürüp sürekli ez yazanlar var. Maç sonu vs çağırınca da gelmiyorlar. En çok da LoL'de oluyor bu.

Ben Minecraft'ta çok yaşıyorum bunu. Türkler ez ağla kudur Yabancılar L dışında bir şey bilmiyor.

Meraktan soruyorum illaki yaşamıssınızdır ama bu oyunlarda Türk kitlesinden nefret eden ben miyim? Sadece Valorant'a giriyorum 10 yaşında çocuk sövüyor, CS de awplego giriyorum banlıyorlar hile deyip. Farklı birkaç oyun daha giriyorum gene küfür ve azar işitiyorum. Heleki Valorant ile CS de zaten kulak zarıma söven kalmamıştı bir onlarda oldu. Artık sizin düşünceniz nedir Türk oyuncular hakkında? (genelleme yapmıyorum iyiside var)

Ve üstüne en komiği ise oyunda şansa seni öldürüp sürekli ez yazanlar var. Maç sonu vs çağırınca da gelmiyorlar. En çok da LoL'de oluyor bu.

Sizde bu toxic kitlenin içindesiniz. Neden söyleyeyim mi,

Demeseniz ben de ciddiye alıp mesaj yazacaktım. Teşekkürler.

Hile korumasını test etmek bence toxiclik değil :)

Geri
Yukarı