Türk oyunucu kitlesi neden toksik?

Moglheus

Picopat
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3050 TI - 16GB Ram - 12500 i5
Çoğu oyunda Türk kitle neden bu kadar can sıkıcı? Geçen yıllardır girmediğim bir oyuna girdim, insan gibi konuşmaya çalıştım insanlarla ve bana hakaret edenler, telefon numarası isteyip panelden T.C. kimlik no bulmak isteyenler doluydu. Neden böyle olduk, yoksa hep mi böyleydik?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu oyunda Türk kitle neden bu kadar can sıkıcı? Geçen yıllardır girmediğim bir oyuna girdim, insan gibi konuşmaya çalıştım insanlarla ve bana hakaret edenler, telefon numarası isteyip panelden T.C. Kimlik no bulmak isteyenler doluydu. Neden böyle olduk, yoksa hep mi böyleydik?

Hayır yeni nesil böyle ve birçoğu kaybetmeyi göze almıyor mesela LoL'de ezilince toxicliyor herkesi Allah kitap Atatürk hiçbir şey bırakmıyor gururla tebrik etmek büyük güç ve yürek ister ve yeni neslin birçoğunda bu yok mesela Master Yi mainim LoL uzerinden örnek vereceğim Kayn WW Kha'Zix viego fark etmiyor rakip takimi ezince tebrik etmek yerine dini milli ırsi değer bırakmıyor adam 😂😂😂

Hayır yeni nesil böyle ve birçoğu kaybetmeyi göze almıyor mesela LoL'de ezilince toxicliyor herkesi Allah kitap Atatürk hiçbir şey bırakmıyor gururla tebrik etmek büyük güç ve yürek ister ve yeni neslin birçoğunda bu yok mesela Master Yi mainim LoL uzerinden örnek vereceğim Kayn WW Kha'Zix viego fark etmiyor rakip takimi ezince tebrik etmek yerine dini milli ırsi değer bırakmıyor adam 😂😂😂
Evet iyi ki genel chat kapatıldı yoksa daha kötüydü ortam.

Anonimliğin verdiği bir öz güven + saygısız nesil.

Pek de anonim değil aslında YouTuber ismi vermek yasak mı değil mi bilmiyorum X YouTuber LoL'de Allah'a kitaba söven çocuğa dava açmıştı mesela rito savcılığa bilgileri gereken zaman vermek zorunda.

Evet iyi ki genel chat kapatıldı yoksa daha kötüydü ortam.

Kapatildi mi?

Çoğu oyunda Türk kitle neden bu kadar can sıkıcı? Geçen yıllardır girmediğim bir oyuna girdim, insan gibi konuşmaya çalıştım insanlarla ve bana hakaret edenler, telefon numarası isteyip panelden T.C. kimlik no bulmak isteyenler doluydu. Neden böyle olduk, yoksa hep mi böyleydik?
Panel ile tehdit varsa polise söylemelisin .

Pek de anonim değil aslında YouTuber ismi vermek yasak mı değil mi bilmiyorum X YouTuber LoL'de Allah'a kitaba söven çocuğa dava açmıştı mesela rito savcılığa bilgileri gereken zaman vermek zorunda.

Kapatildi mi?
Karşı takıma mesaj yazamıyoruz artık diye biliyorum LoL'de.

Ülkenin ortalama IQ seviyesi ile alaklı bir durum.
Yaşlı gibi davranmak istemiyorum ama cidden yeni nesil kötüleşti.

Geri
Yukarı