Oyunlardan eskisi kadar zevk alamamak

2 yıl önce CS:GO bağımlısıyken şuan 1-2 el atıp çıkıyorum. En son geçen yıl Kasım ayında rekabetçi oynamıştım. Pandemi döneminde çoğu kişi tüm gün evde olduğu için normal bir durum bence, şuan dışarıda bisiklet sürmek nimet gibi geliyor bana.

2 yıl önce CS:GO bağımlısıyken şu an 1-2 el atıp çıkıyorum. En son geçen yıl kasım ayında rekabetçi oynamıştım. Pandemi döneminde çoğu kişi tüm gün evde olduğu için normal bir durum bence, şu an dışarıda bisiklet sürmek nimet gibi geliyor bana.

Dışarı çıkmak en nefret ettiğim şey ama oyun bağımlısıda değilim. Evde boş boş duruyorum yapacak bir şey yok.

MC de skyblock bedwars gibi oyunlara başla hala güzel kişiler bulabilirsin.
Aman diyeyim. Ben Minecrafttan bir ara bir arkadaş edindim. 6 ay arkadaş kaldık. Çocuk benimle Factionstaki kazmam yüzünden arkadaş olmuş. 6 ay sonunda güven problemi yaşamazken, kazmamı bir atmamı söyledi. Hemen vereceğim dedi, ben de güvendim. Kazmayı atınca hemen Skype görüşmesinden çıkıp her yerden engelledi. O gün bu gündür Factions da oynamam, MC'den arkadaş da edinmem. Kazmam oyundaki sayılı nadir kazmalardandı ve online'ı çok yüksek bir serverdi bu arada.

Şu an bilgisayarda CS:GO, GTA 5 ve 4, Call of Duty: MW var hepsini Online oynuyorum. Tek oynarken çok sıkılıyorum ama çok nadiren arkadaşımla oynarken hiç sıkılmıyorum ama sadece 1 arkadaşım var. Diğer arkadaşlarım oyun oynamayı bırak PC açma kapama tuşunun nerede olduğunu bilmiyorlar:d

indir (9).jpeg

Katılıyorum, sağ taraf 10000 kat daha eğlenceli oluyor.
Wild Rift de solo oynayıp 25/0/10 gitmektense arkadaşlarımla oynayıp 0/20/0 gitmek çok daha eğlenceli.

29 yaşındayım. CS:GO'dan sıkılmıyorum ama hikayeli oyunlardan eskisi kadar zevk almıyorum.

Hayatta en sevdiğim oyun Resident Evil 4'tü. Resident Evil 4 oynarken eğlendiğim kadar hiç bir oyunda eğlendiğimi hatırlamıyorum. Hikayeli oynayacağım oyunları sırada tutuyorum.

Fallout 3'ü 2009 yılında oynarken TR yaması yoktu ama ben o müthiş açık Dünyasında gezerken bile zevk alırdım.
Şimdi TR yaması var. Mod kurmayı iyi biliyorum.

7-8 yıldır oyun oynarken dikkatim dağılıyor, aklıma kötü düşünceler geliyor. Hayat ve sorumluluklar mesela. Ülke mesela. Gelecek kaygısı. Korkular. Ailemin oyun oynamamı hoş karşılamaması. 10 tane daha neden sayabilirim. Bunlardan dolayı eskisi kadar zevk almıyorum oyunlardan.

Geri
Yukarı