Oyunlardan İngilizce Öğrenmek

Sanch

Hectopat
Daha fazla  
Batman Arkham Asylum oynayacaktım ama İngilizce idi, Türkçe yama aradım ancak kendi oynadığım sürüm ile uyuşanı bulamadım. Ben de İngilizce oynayayım dedim. Su gibi olmasa bile az çok anlıyorum. Böyle oynamak aynı zamanda İngilizcemi de geliştirir. Ancak oyunu anlamayıp boş boş da oynayabilirim. Ve bu benim işime gelmez. Oynayabileceğim başka oyun sayısı çok az, bu yüzden doğru kullanmam gerek. Sizce ne yapayım?

İngilizceyi hikayeli oyunlar yerine R6 gibi taktiksel online oyunlardan öğrenmeye çalışman daha kolay olabilir. Konuşa konuşa halledersin bir süre sonra.
Çok güzel bir cevap olmuş, elinize sağlık ancak param yok ve sistemim o kadar iyi değil maalesef. Yine de çok teşekkür ederim.
Hikayeli oyunlar bence daha etkili olacaktır Tomb Raider serisini tavsiye ederim.
Batman Arkham Asylum da hikaye bazlı oyun. Bu arada Tomb Raider'a da sahibim ve Batman Arkham Asylum sonrası onu oynayacağım. Teşekkürler.

Oyunlardan ogrenilmez ama ilerletilir. Ben okulda temeli ogrenip altyazili dizilerden ilerletmistim. Turkce dublaj ingilizce altyazili en iyisi oluyor. Aynisi oyunlardan oluyordur ama oyunlardan ogrenebileceginiz ingilizce sinirli cunku o kadar da fazla diyalog yok.

Oyunlardan ogrenilmez ama ilerletilir. Ben okulda temeli ogrenip altyazili dizilerden ilerletmistim. Turkce dublaj ingilizce altyazili en iyisi oluyor. Aynisi oyunlardan oluyordur ama oyunlardan ogrenebileceginiz ingilizce sinirli cunku o kadar da fazla diyalog yok.
Hikayeli oyunlardan da aynı etkiyi görebilirsiniz. Hikayeli oyunlar en az 6-7 saat, iyi yapımcılarda 15 saat varsayılan hale geldi artık. Ama rekabetçi oyunlarda evet, dediğiniz gibi.

Önceden oynadığım oyunları birçok kez yeniden bitirdiğim için İngilizcemi oyunlardan geliştirdim ve şu an oyunları Türkçe'ye ihtiyaç duymadan oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı