Oyunlardan sıkıldım

Indie oyun kesfine girebilirsin. Birilerine oyunlari önerme motivasyonu olusabilir belki, sosyal bir birey oldugunu soyluyorsun. Kisa ama tatli oyunlar oyna derim.

İçimde bitmek bilmeyen bir oyun sevgisi var fakat artık neredeyse hiçbir oyunu oynamaya hevesim olmuyor. Artık sadece Online oyunlara girip 3-5 el atıp çıkıyorum boş boş internette dolaşıyorum ve ne oynasam diye düşünüp bu oyun bana uymaz, şu oyun bana göre değil diye kararsız hale geldim, genellikle aksiyon, RPG ve Online oyunlar oynuyorum. Merak ettim, aranızda benim gibi olanlar varsa yeni oyun türlerine geçiş yaparken zorlanıyor musunuz? Ben platform tabanlı oyunları oynamak istedim fakat hiç sarmıyor. Ne yapsam ne etsem sarmıyor. Sadece belli başlı oyunları tekrar tekrar oynayasım geliyor. Hiç sıkılmadan fakat beli bir süre sonra bayacağını biliyorum bana ne yapmamı önerirsiniz? Halı hazırda oynadığım ve kütüphanemde olan oyunlar ise bunlar.

Eki Görüntüle 1376169

Eki Görüntüle 1376171

Eki Görüntüle 1376172

Eki Görüntüle 1376173

Eki Görüntüle 1376174

Eki Görüntüle 1376175

Eki Görüntüle 1376176

Eki Görüntüle 1376177

Ben de aynı durumdaydım ve Elden Ring'i sıkılmadan oynadım. Öneririm.

Indie oyun kesfine girebilirsin. Birilerine oyunlari önerme motivasyonu olusabilir belki, sosyal bir birey oldugunu soyluyorsun. Kisa ama tatli oyunlar oyna derim.

Hocam indie tarzı oyunlar inanılmaz sıkıcı geliyor neden bilmiyorum sadece Minecraft az çok oynanabilir geliyor bana.
Ben de aynı durumdaydım ve Elden Ring'i sıkılmadan oynadım. Öneririm.

Hocam param olduğu zaman ilk onu alacağım fakat fiyatı tuzlu olduğu için beklemedeyim.

Geri
Yukarı