Oyunlardan sıkıldım

Hayatının tamamını asla tek bir şey yaparak geçiremezsin. Yaşadığını hissetmek istiyorsan sürekli farklı şeyler yap.

Bırak oyunu farklı şeylerle uğraş bir süre.

Hocam bırakamıyorum işte şu an The Witcher serisinin 4. kitabını okuyorum ara verebilmek için fakat oynama isteğim bitmiyor.
Olabilir. Konu sahibi Elden Ring'in indirime girmesini beklerken yazılım işleriyle uğraşabilir veya tüketici olmayı bırakıp oyun yapabilir.

Hocam C ++ ilgimi çekti fakat başlamaya üşeniyorum ve yazılımla alakalı neredeyse hiç bilgim olmadığı içinde başlamıyorum tahmini ne kadar süre içinde öğrenebilirim?

Olabilir. Konu sahibi Elden Ring'in indirime girmesini beklerken yazılım işleriyle uğraşabilir veya tüketici olmayı bırakıp oyun yapabilir.
Tüketicilikten üreticiliğe geçiş o kadar kolay olmuyor maalesef. Gerçekten tutkusu yoksa boşuna uğraşmasın.
Hocam bırakamıyorum işte şu an The Witcher serisinin 4. kitabını okuyorum ara verebilmek için fakat oynama isteğim bitmiyor.
Bırakmak istiyorsan alternatif ve zevkli bir şey bulman gerekiyor. Bunun içinde yeni şeyler keşfedeceksin. Içinde bulunduğumuz durumdan dolayı bu pek kolay değil işte. Git gitar çalmayı dene diyemem ama konsepti hoşuna giden bir spor dalını takip etmeyi deneyebilirsin mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı