Oyunlardan sıkılma sorunsalı

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
3 gün önce Warzone yüklemiştim ve kesinlikle sıkılmadan oynarım diyordum. Fakat oyunu yükledikten 2-3 saat sonra sıkılıp oyunun yüzüne bile bakmadım. Her oyunda böyle oluyor ve artık canımı sıkmaya başladı neden böyle bir şey oluyor?

3 gün önce Warzone yüklemiştim ve kesinlikle sıkılmadan oynarım diyordum. Fakat oyunu yükledikten 2-3 saat sonra sıkılıp oyunun yüzüne bile bakmadım. Her oyunda böyle oluyor ve artık canımı sıkmaya başladı neden böyle bir şey oluyor?
Büyüyorsunuz.

Nasıl yani, oyun oynayanlar genelde küçük çocuklar mı oluyor?
Hayır, onu demek istemedim. Tahminimce zihnin büyümesi ve kendine başka hobiler arama isteğinden oluyor. Çünkü ben de yaşıyorum bunu. Online'ı geçtim artık hikayelilerde bıktırdı beni. Kendime başka hobiler bulunca oldu bu durum.

Büyümek hobi edinmek veya başka bir uğraş bulmaktan ibaret değildir dostlar, büyümek kavramını bunlara bağlamayın.

Her yaştan bireyler oyun oynayabilir, hikayeden zevk alabilir, yıllar geçse de içinde ki bu durumu kaybetmeyebilir.

Sen bayağı bayağı oyun oynamaktan sıkılıyorsun, basit bir şey yani, aslında sorunun cevabını başlıkta belirtmişsin zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı