Oyunlardan sonra depresyona düştüm

Evet zaten. Ama başladım mı kalkamıyorum :D. Yarın lig fikstürü açıklanacak ve ben maçlarda ne yapacağımı bilmiyorum bile.

Hocam okulu ve futbolu ön plana koyun canınız sıkıldığında yapabileceğiniz tüm sorumlulukları yaptığınızda boz vaktiniz olduğunda girin oyuna ama sorumluluklarınızın önüne geçiyorsa tamamen bırakın ya da ara verin.

FM'de çok tehlikeli TWD o kadar değil de.

Hocam okulu ve futbolu ön plana koyun canınız sıkıldığında yapabileceğiniz tüm sorumlulukları yaptığınızda boz vaktiniz olduğunda girin oyuna ama sorumluluklarınızın önüne geçiyorsa tamamen bırakın ya da ara verin.
Tamamen bırakma işini ya satarak yapıcam ya da kaldırarak.

FM'de çok tehlikeli TWD o kadar değil de.

Tamamen bırakma işini ya satarak yapacağım ya da kaldırarak.

Hocam onu neden dedim bilemiyorum bende :D tamamen de bırakmanıza gerek yok ödevlerinizi yapın futbolunuzu iyi oynayın boş zamanda yapıştırın bir tane oyun sonra sınav haftasında oyun oynamayın yeter.

İnşallah dediğiniz gibi yapabilirim.

Yapmak için başka bir şeyle ilgilen diyenleri dikkate alma bu sefer de o başka şeyle kafayı bozarsın her şey kafanda bitiyor daha 6 gün 1 gece var bu gece oyna oynadığınız kadar bir program hazırla 6 günde konu tekrarı ve futbolda kendini geliştirmeye odaklan.

Geri
Yukarı