Oyunlardan zevk alamamak

Merhaba, son 2 gündür hiçbir oyundan zevk alamıyorum. Mesela eskiden tatilde 7 saat oynadığım CS:GO'yu artık hiç oynayasım gelmiyor. Şu an oynamak istemiyorum ama canım çok sıkılıyor. Oynamak istesem bile üşeniyorum. Sizde de böyle alıyor mu?

Evet oluyor. Eskiden oynamaktan çok zevk aldığım LoL`ı artık oynayasım gelmiyor. Bazen oynamak istiyorum ama aynı zamanda üşeniyorum.

Bir şeyin suyunu çıkarınca artık zevk almamaya başlıyorsun. Son iki haftada 60 saat oyun etkinliğim olmuş, biraz ara vereyim diyeceğim canım yine sıkılacak. Şu okullarımız açılsa da kurtulsak şu bilgisayarlardan.

Ara verince de çok sıkılıyorum başka oyunları deneyeyim dedim ama hiçbiri bana CS:GO kadar zevk vermiyor. Biraz ara vermeyi deneyeceğim.

Dizi film izleyin hocam, ben öyle yapıyorum. Oyunlardan sıkılınca dizi film, YouTube izliyorum. Yeni kanallar keşfedin YouTube'da david dobrik önerimdir. Eğer illa oyun diyorsanız yeni oyun türleri deneyebilirsiniz hiç oynamadığınız. Arkadaşlarınızla da oynamayı deneyin.

Dizi film izleyin hocam, ben öyle yapıyorum. Oyunlardan sıkılınca dizi film, YouTube izliyorum. Yeni kanallar keşfedin YouTube'da david dobrik önerimdir. Eğer illa oyun diyorsanız yeni oyun türleri deneyebilirsiniz hiç oynamadığınız. Arkadaşlarınızla da oynamayı deneyin.

Şu an dizi izliyorum sıkıntımı alıyor. Oyun olarak ise küçükken oynadığım Minecraft'a döndüm çok zevkli oluyor.

Merhaba, son 2 gündür hiçbir oyundan zevk alamıyorum. Mesela eskiden tatilde 7 saat oynadığım CS:GO'yu artık hiç oynayasım gelmiyor. Şu an oynamak istemiyorum ama canım çok sıkılıyor. Oynamak istesem bile üşeniyorum. Sizde de böyle alıyor mu?

Tek başına takılıyorsanız bu normal bir oyunu nereye kadar hep tek oynayabileceksiniz ki ama arkadaşlarla bir başka oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı