Oyunları akıcı oynamak için program önerisi

Oldus

Centipat
Daha fazla  
İstediklerim bunlar. Delay azaltan, donma azaltan, lag düşüren, ms düşüren ve ping düşüren program istiyorum. Akıcı yapmasını ve FPS artırmasını istiyorum. Set time resolution gibi programlar olabilir. Filterkeysseter gibi programlar olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediklerim bunlar. Delay azaltan, donma azaltan, lag düşüren, ms düşüren ve ping düşüren program istiyorum. Akıcı yapmasını ve FPS artırmasını istiyorum. Set time resolution gibi programlar olabilir. Filterkeysseter gibi programlar olabilir.

Tabii ki. Modem yenilemek, sistem güncellemek, yeni ekipman almak gibi çözümler en iyisidir. Şaka bir yana böyle uygulamalar bulacağım diye bilgisayarı kaptırmayın hiçbir uygulama doğrudan size dağlar gibi fark yaratmaz.

Tabii ki. Modem yenilemek, sistem güncellemek, yeni ekipman almak gibi çözümler en iyisidir. Şaka bir yana böyle uygulamalar bulacağım diye bilgisayarı kaptırmayın hiçbir uygulama doğrudan size dağlar gibi fark yaratmaz.

Kesinlikle doğrusu bu

Böyle bir uygulama yok. Yapabilecek tek şirket, kullandığınız işletim sistemini yapan şirkettir ama onlar da sadece küçük değişikler yapabilir, öyle çok büyük etkisi olmaz. Oyun yapımcısı şirket, işletim sistemini yapan şirket ve ekipmanların yazılımını yapan şirketler bir araya gelerek böyle bir program yapabilir ama sırf bir oyun için bu kadar seferber olmak mantıksız. Üstelik arkada ek bir güçlü uygulama çalışacağı için de bileşenlerinizi boş yere kullanır, hiç bir anlamı olmaz. Oyunlarda grafik ayarı yapmasını öğrenmeniz lazım. Bunun tek çaresi bu. Ayrıca donanımlarınızın da iyi ve kaliteli olması gerekiyor.

Modeme bağlı cihazları kapatırsanız ping düşebilir. Radeon Anti-Lag veya NVIDIA Reflex gibi teknolojilerle lag azaltılır. Donma azaltmak sadece daha iyi donanımla olur.

Geri
Yukarı