Oyunları elde ettikten sonra gelen doyum hissi

azzcnbyrktr1

Picopat
Yer
Atlanta
Daha fazla  
Meslek
Marangoz
Konuştuğum çoğu arkadaşta da bu durum varmış sanırım. Evet artık güzel bir bilgisayara sahibim ve elimde onlarca oyun var ama elim o "play" tuşuna gitmiyor be nedense. Arada sırada sadece CS:GO giriyorum o da maçın ortasında sıkıyor kapatıyorum.

Sizde durumlar nelerdir?

Hikayeli oyunlar dene, online oyun oynayacaksan arkadaşlarınla gir.
Arada sırada sadece CS:GO giriyorum o da maçın ortasında sıkıyor kapatıyorum.
Bunu da gerçekten yapıyorsan bir daha yapma, yapacaksan da girme.

Konuştuğum çoğu arkadaşta da bu durum varmış sanırım. Evet artık güzel bir bilgisayara sahibim ve elimde onlarca oyun var ama elim o "play" tuşuna gitmiyor be nedense. Arada sırada sadece CS:GO giriyorum o da maçın ortasında sıkıyor kapatıyorum.
Maymun iştahlılık deniliyor.

Sizde durumlar nelerdir?

Kesinlikle arkadaşlarla oynanmalı oyunlar. Yoksa sıkıcı. Kendime arkadaş buldum ve 2 günde Rust'ı 22 saat oynamışım. Bugün sunucuda sıkıntı olduğu için çıktım sen hesap et yani.

Bütün yeni çıkan oyunları alıyorum FIFA 21 Escape from Tarkov CoD Modern Warfare ama hiçbirini açıp oynayasım gelmiyor :D forumda takılıyorum bazen de bu bigisayara niye bu kadar fazla para verdimki hiç oyun oynamıyorum diyorum kendi kendime hiç arkadaşım olmadığından herhalde oynayasım gelmiyor.

Bende de aynı his var ama tek farkı bilgisayarımın eski olması :D Bu sayede ekran kartı almadan idare edebiliyorum. CS-LoL oynarken üzmüyor en azından, arada arkadaşlarımla oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı