Ubisoft Connect Oyunları geri aldı

humanoit

Picopat
Daha fazla  
Bir hafta evel veya daha fazla Ubisoft 4 oyununu ücretsiz yapti ve bende hepsini aldim. 3 tanesini indirdim ve o gun ve sonraki gunlerde de oynadim. Sonra 1 hafta tatile gittim. Geldim oyuna giremiyorum. Aktivasyon kodu istiyor.Games sayfasina gittigimde ise iste 4 AC oyunu installed diye gosteriyor fakat My Games te oyunlarimin hicbiri yok Games sayfasinda biraz aşağı kaydırdığımda ise Expired diye bi yer var ve oyunlarımın hepsi orda bu oyunlar hani ucretsizdi ve bizim kalıcaklardı ubisoft oyle demişti yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:
AC 2, AC Brotherhood, AC rev, AC brawhalla.

Oyle yaziyordu sitelerde simdide oyle yaziyor neyse yardiminiz icin teşekkür ederim.

Olan yine garibana oldu desene.

Ya bir de korsan oyunumu da sildirttiler bana neredeyse bitiricektim dedim orijinalinden bitiriyim. Simdi daha 30 saat oynamam lazim.
.......

Dosya Ekleri

• tumblr_d6eec40627968703d88d049948ab9826_8bf4bc0c_500.jpg
    tumblr_d6eec40627968703d88d049948ab9826_8bf4bc0c_500.jpg
    12 KB · Görüntüleme: 11
Oyle yaziyodu sitelerde simdide oyle yaziyo neyse yardiminiz icin tesekur ederim.
Öyle bir şey yazmıyor ama siz bilirsiniz. Eğer sitedeki yazıyı dikkatli okursanız "The Assassin's Creed series spans centuries - and this weekend, you'll be able to dive into four of those centuries across five adventures for free. From August 10 through August 14..." yazısı ve "...and any progress you make during the free weekend will carry over to the full versions after the free period ends." yazısını görürdünüz.

Eğer oyunun orijinal sürümü ile korsan sürümü aynı kayıt dosyalarını kullanıyorsa orijinal oynarken yaptığınız ilerleme korsana taşınır.

Bir hafta evel veya daha fazla Ubisoft 4 oyununu ücretsiz yapti ve bende hepsini aldim. 3 tanesini indirdim ve o gun ve sonraki gunlerde de oynadim. Sonra 1 hafta tatile gittim. Geldim oyuna giremiyorum. Aktivasyon kodu istiyor.Games sayfasina gittigimde ise iste 4 AC oyunu installed diye gosteriyor fakat My Games te oyunlarimin hicbiri yok Games sayfasinda biraz aşağı kaydırdığımda ise Expired diye bi yer var ve oyunlarımın hepsi orda bu oyunlar hani ucretsizdi ve bizim kalıcaklardı ubisoft oyle demişti yardım ederseniz sevinirim.
Deneme süresidir o. Süresi bitmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı