Ubisoft Connect Oyunları geri aldı

humanoit

Picopat
Daha fazla  
Bir hafta evel veya daha fazla Ubisoft 4 oyununu ücretsiz yapti ve bende hepsini aldim. 3 tanesini indirdim ve o gun ve sonraki gunlerde de oynadim. Sonra 1 hafta tatile gittim. Geldim oyuna giremiyorum. Aktivasyon kodu istiyor.Games sayfasina gittigimde ise iste 4 AC oyunu installed diye gosteriyor fakat My Games te oyunlarimin hicbiri yok Games sayfasinda biraz aşağı kaydırdığımda ise Expired diye bi yer var ve oyunlarımın hepsi orda bu oyunlar hani ucretsizdi ve bizim kalıcaklardı ubisoft oyle demişti yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Bir hafta evel veya daha fazla Ubisoft 4 oyununu ücretsiz yapti ve bende hepsini aldim. 3 tanesini indirdim ve o gun ve sonraki gunlerde de oynadim. Sonra 1 hafta tatile gittim. Geldim oyuna giremiyorum. Aktivasyon kodu istiyor. Oyunumun sayfasina ise gittigimde get the Full Game yaziyor. Ona da bastigimda sadece yukleniyor baska hiçbir şey olmuyor. Hani ucretsizdi?

Sanırım ücretsiz deneme süresi varmış. Steam'de geçen hafta Forza da olduğu gibi.

Bir hafta evel veya daha fazla Ubisoft 4 oyununu ücretsiz yapti ve bende hepsini aldim. 3 tanesini indirdim ve o gun ve sonraki gunlerde de oynadim. Sonra 1 hafta tatile gittim. Geldim oyuna giremiyorum. Aktivasyon kodu istiyor. Oyunumun sayfasina ise gittigimde get the Full Game yaziyor. Ona da bastigimda sadece yukleniyor baska hiçbir şey olmuyor. Hani ucretsizdi?
4 günlük ücretsiz oynayabilirsiniz sadece . Kalıcı değil. Süresi doldu onun.

4 oyun dediğiniz hangileri? Sınırlı süre ücretsiz olmuş olmasın hocam.

AC 2, AC Brotherhood, AC rev, AC brawhalla.

Kalıcı olarak sizde kalacağını nasıl anladınız hocam, neye göre söylüyorsunuz?

Oyle yaziyordu sitelerde simdide oyle yaziyor neyse yardiminiz icin teşekkür ederim.

Ah garibim benim. Onları sana hediye vermediler ki.

Olan yine garibana oldu desene.

Ya bir de korsan oyunumu da sildirttiler bana neredeyse bitiricektim dedim orijinalinden bitiriyim. Simdi daha 30 saat oynamam lazim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı