Oyunları High ayarda oynatacak ekran kartı

goodtofell

Kilopat
Beyler beni en az 3 yıl idare edebilicek bir ekran kartı ve yeni nesil çıkacak oyunları en az high'da oynatacak bir ekran kartı arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Bütçe 350 TL.

PSU : Corsair CX600 W 80 PLUS

İşlemci : AMD FX6300 .

Aynen bu kart süper Battlefield 4 ve GTA V de 1600X900 Çözünürlükte hingde oynatabilicek kapasitede bi kart ...

VATAN COMPUTER - ASUS - HD7790 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart
Yeni model al Marka al kaliteden ödün verme

- - - Güncellendi - - -

Halla halla bende 7870 tahiti Cpulu modeli var Battlefield'de aynı fps alıyoruz Metroda ben o Fps'ye yaklaşamadım Tomb Raider'de de beni geçiyorsunuz. Birşey sorabilir miyim fps'nizde ani inip çıkmalar oluyor mu belli yerlerde fps düşüşleri yoksa gayet stabil mi ?

HD7790 almam. İncelemesini izledim. AC3'te full çözünürlükte 27 fps veriyor . Metro last light'ta 16 fps veriyor. Hiç iyi bir kart değil bence.

HD7790 almam. İncelemesini izledim. AC3'te full çözünürlükte 27 fps veriyor . Metro last light'ta 16 fps veriyor. Hiç iyi bir kart değil bence.

Kardeş zaten biz HD7790 dan bahsetmiyoruz.Biz HD 7850 den bahsediyoruz.İnmeler Çıkmalar oluyor tabiki stabil kalsa keşke

Matrix deyip Burak Abi'den dayak yemek istiyorum

- - - Güncellendi - - -

Asus Matrix Platinum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…