Oyunları kimler nasıl kırabiliyor?

Oyunları crackerlar kırar bu gruplara genelde "scene group" denir. Kırılamayacak uygulama yoktur, en fazla biraz fazla zaman alabilir.

Scene grubu oyun çıktığında oyunu bir şekilde edinir ve disassemble eder; daha sonra oyunun kullandığı lisans kontrolü kısımlarını bypass ederek baştan derler ve dağıtır.

Bu noktada bu releaseler içlerine çeşitli virüsler eklenerek 3. parti sitelerde görücüye çıkar.

Değişse bile toparlanma süreci bayağı bir zaman alacak. İktidar değiştiği an şıp üretimimiz artmayacak. En iyisi yurtdışına kaçış bileti.
Zararın neresinden dönsek kardır bizim için. Bunca yıl çektik toparlanma sürecini sabırla beklerim vallahi.
Orjinal oyun almayı sanırım bende bırakacağım. İleride oynadıktan sonra ya indirimlerde para vereceğiz ya da hiç vermeyeceğiz.
Battlefield 2042 alacaktım Standart Edition sürümü 420 TL moralim bozuldu gerçekten.

Zararın neresinden dönsek kardır bizim için. Bunca yıl çektik toparlanma sürecini sabırla beklerim vallahi.

Battlefield 2042 alacaktım standart Edition sürümü 420 TL moralim bozuldu gerçekten.

BF 2042 almadan önce şu videoyu izlemenizi öneririm hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
BF 2042 henüz alınmaz. Oyunun çok eksiği var.

BF 2042 almadan önce şu videoyu izlemenizi öneririm hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
BF 2042 henüz alınmaz. Oyunun çok eksiği var.
Valla reis ben Battlefield oyunlarını seviyorum, hataları yeni çıktığı için kabul ederim. Ama sonuç olarak BF2042 alamayacağım.

Geri
Yukarı