Oyunlarımı nasıl satarım?

imelihanadolu

Centipat
Merhabalar. Steam, Origin ve Epic Games'de toplam 15-20 tane oyunum var. Bu oyunlarımın bazılarını nasıl satabilirim? Mesela bir siteye satışa çıkardığım zaman CD Key'i mi vermem lazım yoksa mail ve şifreyi de vermem lazım mı? Oyunu sattıktan sonra o oyun benim Steam ya da diğer platformlarda yine kalır mı yani istediğim zaman oyuna girebilir miyim? Ve sattığım oyunu bilgisayara formattan sonra tekrardan indirebilir miyim platformlardan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarını ayrı ayrı satamazsın. Steamde hesap satışı bile yasak diğerlerini bilmiyorum. Hesabını satsan bile %99 kimse almayacak çünkü steam destekten hesabını geri alabiliyorsun bu yüzden kimse hesap almaya yanaşmıyor.

Merhabalar. Steam, Origin ve Epic Games'de toplam 15-20 tane oyunum var. Bu oyunlarımın bazılarını nasıl satabilirim? Mesela bir siteye satışa çıkardığım zaman CD Key'i mi vermem lazım yoksa mail ve şifreyi de vermem lazım mı? Oyunu sattıktan sonra o oyun benim Steam ya da diğer platformlarda yine kalır mı yani istediğim zaman oyuna girebilir miyim? Ve sattığım oyunu bilgisayara formattan sonra tekrardan indirebilir miyim platformlardan?

Bu zamanında çok tartışmalı bir konu oldu. Bayağı Steam'a davalar falan açıldı biz bir ürün alıyoruz niye satamıyoruz diye.
Sonrada Steam bu olayı kendi lehine çevirmek için anlaşmada artık satın almak değil süresi belli olmadığı bir süre olarak kiralıyorsun olarak gözüküyor.
Bu yüzden satamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı