Oyunların bitmesini beklemek

• Konuyu başlatan aKuu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 740

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
Bir oyuna başladığımda oyundan keyif alsam bile bir an önce sonuna ulaşmak istiyorum. Şu bitse de başka oyuna geçsem diyorum. Sizde de böyle mi? Normalde sevdiğin bir şeyin bitmesini istemezsin ama ben sevsem de sevmesem de oyunun sonunun gelmesini istiyorum her oynadığım oyunda. Sanırım boşa zaman öldürdüğümü düşündüğüm için ya da onca saatten sonra sonunda oyunu bitirmenin verdiği haz daha ağır basıyor da olabilir.

O her zaman olan bir şey değil. Tadında bırakman laızm. O hissi aldığın an çık oyundan.

Yapacağımız her aktivite için zamanımızı kullandığımızdan dolayı DEĞER Mİ diye sorup ona göre devam etmek gerekiyor. Belki de bu konudan ötürü angarya olarak görüp bitirmek istiyorsunuz.

Çok fazla oynadığın oyunlarla hava atma, en çok oyunu ben oynadım, muhabbetlerine giriyorsanız oynadığınız oyunu hızlı bitirip başka oyunları bitirmek istemeniz normal.

Bende bu aralar hikaye tarzı oyunlar oynuyorum. Oyunun tadını aldığın zaman hemen oyunu kaydedip çık. Fazla oynayınca sıkıyor. Elbette sonunu merak edip acele etmek isteyebilirsin fakat eğlencesi orada zaten. Ben her gün azar azar oynuyorum çok daha zevkli oluyor tadı damağımda kalıyor.

Geri
Yukarı