Beklemek çok zor

Uyuyunca hiçbir şey hatırlamıyorsun hocam. Bu sayede beklediğin zaman kısalır. Ben başımı yastığa koyduğum zaman canımı sıkan olayları unuturum.

Hiç oralara girme bence seçim neden beklenir ki? Ülkede oy verecek bir parti yok yarın seçim olsa oy kullanacak olsam adımı yazıp kendime basarım oyu.

Oy verecek partide yok herkes şüpheli ama farklı birisi olması lazım artık neyse beklemek zamanında olursa iyidir sabır kazandırır.

Tanrı sana bir imtihan verdi. Bu imtihanın adı imtihan cihanı! Bu cihan da en zor şey sabırdır. Kötü bir olay olunca imtihan cihanın da sabır imtihanına girersin. Emin ol, bu imtihan cihanın da Tanrının bize verdiği imtihan da en zor şey sabır imtihanıdır. Bekler iken insanları boş ver gözlerini kapa, imtihan cihanın dan ayrıl ve sen ve bu devasa Kainat ile sen yalnız kaldığında imtihan cihanın da sabır imtihanı bile en kolay imtihan olacaktır...
Çok güzel özetlemişsiniz sabır gerçekten çok zor ve mükemmel bir şey bir noktadan sonra beklerken zevk almaya başlıyorum ve garip duygular içine giriyorum tamam bitti dediğim an başa sarıyor.

Çok güzel özetlemişsiniz sabır gerçekten çok zor ve mükemmel bir şey bir noktadan sonra beklerken zevk almaya başlıyorum ve garip duygular içine giriyorum tamam bitti dediğim an başa sarıyor.
Bu cihan da her şey başa sarıyor. Ama en sonun da ruhun ölümün kolların da sonsuz bir özgürlüğe kavuşuyor.

Bence sosyal'de felsefe olarak katagori olması lazım, insanlar düşüncelere kapılmak isterken daha rahat olur bence.
Felsefe kategorisi var zaten lakin böyle basit şeyler (duygular) için işgal etmek istemedim.
Uyuyunca hiçbir şey hatırlamıyorsun hocam. Bu sayede beklediğin zaman kısalır. Ben başımı yastığa koyduğum zaman canımı sıkan olayları unuturum.
İnanın en güzel gelen şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı