Beklemek çok zor

Bu arada bu ne biçim başlık normalde beklemek... diye atmıştım adam çok zor eklemiş sjsjsjsjsj.
Bir de olmayacağını bildiğin halde beklemek iki kat daha zor.
Beklemek zor değil be 🥲 asıl zor olan artık ümidi kesip unutacakkken yeniden hatırlamak yani hatırlatması :(

Küçük Iskender'in şöyle bir sözü var şu an dibine kadar bunu yaşıyorum.

Beklemekte olduğun şey, ancak onu beklemeyi unuttuğunda gerçekleşir. Bu, evrenin 'sen bakarken soyunamıyorum' deme şeklidir.
Tanrı sana bir imtihan verdi. Bu imtihanın adı imtihan cihanı! Bu cihan da en zor şey sabırdır. Kötü bir olay olunca imtihan cihanın da sabır imtihanına girersin. Emin ol, bu imtihan cihanın da Tanrının bize verdiği imtihan da en zor şey sabır imtihanıdır. Bekler iken insanları boş ver gözlerini kapa, imtihan cihanın dan ayrıl ve sen ve bu devasa Kainat ile sen yalnız kaldığında imtihan cihanın da sabır imtihanı bile en kolay imtihan olacaktır...

Başlığın bu hali felsefi ve edebi düşünmeyi engellemiş biraz. Ben kargo falan bekliyor biri herhalde diye girdim konuya. Çok farklı çıktı. :D
Qkwksksks dediğim gibi ben Beklemek... olarak yapmıştım sayın değerli mod arkadaşlar olaya mükemmel bir mükemmeliyet katmış😁

Seçimleri beklemek her şeyden daha zor gelecek söz konusu ama kötü duyumlar var seçimden önce iç savaş çıkartma ohal durumları falan çok karışacak gibime geliyor ortalık.
Hiç oralara girme bence seçim neden beklenir ki? Ülkede oy verecek bir parti yok yarın seçim olsa oy kullanacak olsam adımı yazıp kendime basarım oyu.

Geri
Yukarı