Oyunların Işıklandırmasını İyileştirme Rehberi

Bu ücretsiz yazılım sayesinde oyunun ışıklandırmalarını iyileştirebilirsiniz. DX 9, 10, 11, 12, OpenGL ve Vulkan olan tüm oyunlara uyumludur. Uygulamayı çalıştırın ve menüde çıkan oyunlardan istediğiniz oyunu seçin. Eğer oyununuz çıkmadıysa browse butonu üzerinden oyunun exesini seçin. 32 bit ve 64 bit olarak farklı exeler olabilir, sisteminizin bit değeri neyse ona göre seçiminizi yapın. Sonra size oyunun hangi API'ını soracak, seçin. Ondan sonra programı kurcalamak size kalıyor. Kurulumu tamamlayınca ise home tuşuna basarak menüye erişiyorsunuz.

Son düzenleme:
Denerseniz bana da bilgi verin, güzel oluyorsa tekrardan oynamak isterim U2'yi.
Biraz araştırma yaptım U2 için texture pack vs. de indirmek gerekiyormuş Gerçek bir değişim için. Sadece HDR ve birkaç ufak ayar açarak test ettim pek bir değişim olmadı.
Yine de öncesi ve sonrası:
önce.png
sonra.png

Microsoft oyun dosyalarına erişim vermediği için Forza da deneyemedim, Cyberpunk'ta denedim. Sadece HDR açtım. Ufak bi değişim oluyor. Resimleri büyüterek bakmanız gerek.
Sonuç:
önce.jpg
sonra.jpg

Son düzenleme:
Örnek fotoğraflar:
FarCry5 2020-12-11 17-53-05-07.jpg
FarCry5 2020-12-11 17-53-06-52.jpg

RDR 2 gibi zaten grafikleri çok iyi olan bir oyunun grafiklerini böyle bir seviyeye çıkarabiliyor. Zamanında bu kadar popüler değildi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı