Oyunların Rusca olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar oynadıgım oyunlar isteğim dışı İngilizce yapsam da hep Rusca oluyor. Rusca oyunlarda da Türkçe yama indiremiyorum. Ne yapmam lazım?

Parasını atın orijinal alalım bizde.

İndirimleri beklemek zor bir şey değil. Zaten oyun alamayan bir kişinin bilgisayarıda mantıken iyi değildir. Torrent indirse bile oynayamaz. İndirimlerde Far Cry 5 mesela 300 TL miydi normalde 50 TL kadar düşmüştü. Aynısı GTA 5 içinde geçerli ki bedava olmuştu oyun. Almayıpta hala torrent oynadıysalar GTA 5 sadece aptallıktır.

Sana oynama diyen yok kardeş, git korsan ya da orijinal al oyna bu benim umurumda değil fakat burada korsana destek istemeyin.

Kişilerin maddi manevi durumunu bilemezsiniz. Adam keyfinden kullanmıyor korsanı. Burada korsana destek vermiyoruz demek yerine sorunu çözmeye çalışsanız daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimleri beklemek zor bir şey değil. Zaten oyun alamayan bir kişinin bilgisayarıda mantıken iyi değildir. Torrent indirse bile oynayamaz. İndirimlerde Far Cry 5 mesela 300 TL miydi normalde 50 TL kadar düşmüştü. Aynısı GTA 5 içinde geçerli ki bedava olmuştu oyun. Almayıpta hala torrent oynadıysalar GTA 5 sadece aptallıktır.

Katılıyorum.
Kişilerin maddi manevi durumunu bilemezsiniz.Adam keyfinden kullanmıyor korsanı.Burada korsana destek vermiyoruz demek yerine sorunu çözmeye çalışsanız daha iyi olur.

"Bu-ra-da kor-sa-na des-tek yok".

Al sana link bırakayım "19. maddeye" bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişilerin maddi manevi durumunu bilemezsiniz. Adam keyfinden kullanmıyor korsanı. Burada korsana destek vermiyoruz demek yerine sorunu çözmeye çalışsanız daha iyi olur.

Forumda korsana destek yasak iken neden yardım edelim acaba? İnternette bir sürü yabancı kaynak tarafından oyuna göre anlatımı mevcut. Maadem o kadar yardım seversiniz buyurun çözün arkadaşın sorununu.

Buradan moderatörlerden özür dileyerek söylüyorum ki kes sesini terbiyesiz emek hırsızı git para biriktir orijinal al ya da git korsan indir benim umrumda değil ama gelip de bu forumda destek beklemeyin yaşı küçük birisin belli 2006 yazdığına göre önce aklını başına topla sonra gel buraya Technopat Sosyal'in iyice yaş ortalaması düştü.

Kimse de sormadı mı oyun korsan mı diye? Herkes korsan oynama dedi. Bu olay orjinal oyunlarda da oluyor. Mesela Origin'den alınan NFS Most Wanted 2012. Görmüşdüm orjinal alıp Rusça çıkan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı