Oyunların sonlarını değiştiriyoruz

Witcher 2'de Letho, Geralt ile kapışırken keşke onu tekrar yenseydi ve canını tekrar bağışlasaydı. Sonrasında birlikte yaşadığı anılar, Geralt'ın aklına gelseydi ve Geralt ile Letho dost olarak mekandan çıkıp Radovid'i öldürmeye gitselerdi. Ne güzel olurdu. /ISPOILER]

Orada şahsi fikrimi verdim yalnız konunun amacı da bu zaten siz burada neye göre bana laf söylüyorsunuz anlamadım?
Oyunun hikayesi sırf o son için hazırlanılmış ve sık dokunulmuş. Oyun boyunca göndermeler yapılmış.

Bu arada "Hahaha" atmak istememiştim en başta :) "Hahaha" atınca fikrinize tamamen saygı duymuyormuş gibi oldum :(

Oyunun hikayesi sırf o son için hazırlanılmış ve sık dokunulmuş. Oyun boyunca göndermeler yapılmış.

Bu arada "hahaha" atmak istememiştim en başta :) "hahaha" atınca fikrinize tamamen saygı duymuyormuş gibi oldum :(

Tamam da başlığı okudunuz mu konunun

oyunların sonlarını değiştiriyoruz​

Bende böyle değiştirmek istedim oyunun sonunu.

Hocam, kusura bakmayın ama gameloft hep çakma oyunlar yaptı.
Crysis = Nova Legacy
Siz Guns = RDR 1
Ama bilgisayarı olmayan kişiler için gayet iyi işler yapıyorlar.
Hocam ama Six Guns ise çok iyi zamanlar yaşattı ve RDR 1 her platform da yok. Şu RDR 1 bi bilgisayarda oynanmıyor heralde.

johnny ve V'nin aynı vücuttta yaşadığı ya da johnnynin vücudunu bulup johnnyi içine koyduğumuz bir son olmalıydı. Hatta johnnynin bedeniyle ilgili bir yan görev bile vardı.
Hocam, kusura bakmayın ama Gameloft hep çakma oyunlar yaptı.
Crysis = nova legacy.
Siz guns = RDR 1.
Ama bilgisayarı olmayan kişiler için gayet iyi işler yapıyorlar.

Hayır, nova serisi direkt olarak halo. Legacyi sevmedim ben boş ver onu.

Geri
Yukarı