Çözüldü Oyunu Steam’den nasıl ödünç verebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MFO10

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bir oyunumu bir arkadaşıma Steam üzerinden ödünç vermek istiyorum ancak nasıl yapacağım konusunda bir fikrim yok. Aile paylaşımını açtım ancak bilgisayarını yetkilendirmem için onun bilgisayarında mı açmam lazım Steam'i? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Çözüm
Kütüphane paylaşımı için; paylaşım yapmak istediğiniz bilgisayarda hesabınızı girip:
Steam > Ayarlar > Aile > Bu bilgisayara kütüphane paylaşımı için yetki ver.'i işaretlemeniz gerekiyor.
1600270345694.png

Hangi oyunlara erişebileceğini daha sonrasında ayarlayabiliyorsunuz.
Aile paylaşımı yapabilirsin. Aile paylaşımını açmak için kendi hesabını ve arkadaşının hesabını aynı bilgisayarda açmalısın.

Kütüphane paylaşımı için; paylaşım yapmak istediğiniz bilgisayarda hesabınızı girip:
Steam > Ayarlar > Aile > Bu bilgisayara kütüphane paylaşımı için yetki ver.'i işaretlemeniz gerekiyor.
1600270345694.png

Çözüm
Eki Görüntüle 670258

Hocam konuyu okudum ve önceden de bilgi sahibimde ama tek takıldığım konu atıyorum ben PUBG ödünç aldım PUBG'de veya da farklı bir Online oyun falan aldım diyelim yeni hesap aça biliyor muyum oyun içinde ya da onun Steam hesabındaki oyun hesabı ile mi devam ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı