Oyunun görüntüsü gidiyor ama ses geliyor

Ege kprn

Hectopat
Merhaba yeni sistem topladım ama mönitorüm eski 1280x1024 oyunu 1 saat oynuyorum ve birden goruntusu gidip oyunun sesi geliyor. Ama FPS 100'e sabitleyince sıkıntı çıkmıyor. FPS sabitlemeyince oyunun goruntusu gidiyor. Oyun CS:GO (FPS sabitlemeyince 400-500FPS)

Sistem:
R5 2600X.
RX580 8 GB.
16 GB RAM 3000MHz.
B450 Aorus Elite.

Merhaba yeni sistem topladım ama mönitorüm eski 1280x1024 oyunu 1 saat oynuyorum ve birden goruntusu gidip oyunun sesi geliyor. Ama FPS 100'e sabitleyince sıkıntı çıkmıyor. FPS sabitlemeyince oyunun goruntusu gidiyor. Oyun CS:GO (FPS sabitlemeyince 400-500FPS)

Sistem:
R5 2600X.
RX580 8 GB.
16 GB RAM 3000MHz.
B450 Aorus Elite.
Sisteminizi evdeki televizyona bağlayarak oynamayı deneyin aynı problemle karşılaşıyorsanız yazılımsal bir problem olabilir.

Benzer şikayetleri aynı kartta kuzenim alıyordu arızalı çıktı kart yine dediğin gibi açılışta falan değil 1-2 saat 2 saati zor görürdü birden ekran gidiyordu. Eğer çözemez iseniz bir baktırın garantisi var ise bu tarz şeylerde PSU arızası da oluyor ama aklıma ilk gelen ekran kartı.

Bilgisayarı sıfıtladım yazılımsal olduğunu dusunmuyorum ama ekran kartinda sorun olabilir ekran kartinin tam adi:asus rog strix rx580t8g
Tv ye baglayip test ettim sıkıntı yok diye biraktim sonra bidaha deniyim dedigimde oyun 5sn dayanmayip kapaniyordu.driver surumu derken hangisi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı