P Smart 2019 ekranda siyah çizgiler çıkıyor

mirsady

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Eskişehir
Arkadaşlar merhaba, telefonum P Smart 2019. ekranın sol tarafında ara sıra siyah çizgiler ortaya çıkıyor. Görselde işaretlediğim kısma bastırdığım zaman genelde ortaya çıkıyor ve o hat boyunca ekranda nereye tıklarsam sanki bütün şerit boyunca tıklıyormuşum gibi algılıyor. Mesela Instagram Reels'de beğeni ve yorum alt alta biliyorsunuz. Beğen tuşuna bastığım zaman yorumları da açıyor. Klavyede delete tuşunun üstündeki herhangi bir tuşa basınca üstteki bütün harflere basıyor. Cihazın camı orijinal camı değil ve biraz kırık. Sorun camın kırık olması ile alakalı olabilir mi yoksa ekranı da değiştirmem gerekir mi?

Dosya Ekleri

• huawei-p-smart-2019-32-gb-z.jpg
    huawei-p-smart-2019-32-gb-z.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sorun camın kırık olması ekran değiştirmenizi öneririm ekrandaki çizgiler orası kalktıkça artar çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Dostum sadece camını mı değiştirmem lazım yoksa ekranın da değişmesi gerekir mi? Arada sağlam fark var çünkü.
aynı telefonu kullanıyordum aynı sorun oldu hiç takmadım bende de sol tarafında çıkıyordu dokunmasanız bile eliniz yaklaşınca anında o kısma tıklıyordu z tuşuna spam atıyordu kısacaası
telefonu kullanamıyordum adam akıllı yine bir şeye bakarken aynısı oldu kumandalara vurursunuz ya hafifçe o şekilde bi ekrana vurdum dağıldı komple değiştirmek gerekti ve camı değil komple ekranı değiştirmeniz gerekiyor

aynı telefonu kullanıyordum aynı sorun oldu hiç takmadım bende de sol tarafında çıkıyordu dokunmasanız bile eliniz yaklaşınca anında o kısma tıklıyordu z tuşuna spam atıyordu kısacaası
telefonu kullanamıyordum adam akıllı yine bir şeye bakarken aynısı oldu kumandalara vurursunuz ya hafifçe o şekilde bi ekrana vurdum dağıldı komple değiştirmek gerekti ve camı değil komple ekranı değiştirmeniz gerekiyor
Kötü olmuş. Mecbur değiştireceğiz.

Geri
Yukarı