P20 Lite kapandı ve açılmıyor

KaanUlasYK

Centipat
Daha fazla  
Babamın Huawei P20 Lite telefonu bir anda kapanmış. Açılırkenki Huawei ekranında kalıyor, kapatma tuşuna bassam da aynı şekilde ekran geri geliyor hiçbir şekilde kapanmıyor. Recovery moda da giremiyorum. Ayrıca içindeki verilerin de kaybolmaması gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Babamın Huawei P20 Lite telefonu bir anda kaapnmış. Açılırkenki Huawei ekranında kalıyor, kapatma tuşuna bassam da aynı şekilde ekran geri geliyor hiçbir şekilde kapanmıyor. Recovery moda da giremiyorum. Ayrıca içindeki verilerin de kaybolmaması gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kablo ile bilgisayara takın algılıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında eski Huawei P20 Lite telefonumda buna benzer sorun yaşadım ve bunun çözümü çok çok zor maalesef. eMMC depolama çipi arızası olarak geçiyor ve bunu yapabilen telefoncu da çok az. Telefoncuya götürdüğümde bu telefondan daha da hayır gelmez, yenisini al abi demişti. Mecburen yenisini almak zorunda kalmıştım.

Zamanında eski Huawei P20 Lite telefonumda buna benzer sorun yaşadım ve bunun çözümü çok çok zor maalesef. eMMC depolama çipi arızası olarak geçiyor ve bunu yapabilen telefoncu da çok az. Telefoncuya götürdüğümde bu telefondan daha da hayır gelmez, yenisini al abi demişti. Mecburen yenisini almak zorunda kalmıştım.

Verilerinizi kurtarabilmiş miydiniz?

Özellikle bu model popüler. Bu cihaz kullanan yakınımı bilgilendireceğim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı