P20 PRO'dan iPhone 11'e geçmek

MMaestro

Decapat
Daha fazla  
LG, S8+, P20 PRO kullandım ve artık telefon değiştirmek istiyorum çünkü 2. seneye geldiğinde telefon saçma sapan kasmalara güncelleme almamalara başlıyor. Bu isteğime sadece iPhone uyuyor ancak iPhone ekranı HD+ LCD ve ben şu an FHD QLED ekran kullandığım için kararsızım. En azından 1 sene kullanıp beğenemez ya da içime sinmezse değer kaybetmeden hatta belki aldığımın üstüne satarım başka bir telefona geçerim diyorum. 12'ler zaten ateş pahası. Fikirlerinizi alabilir miyim?

Note serisi ile S serisi arasında artık uzun süredir gözle görülür bir fark olmuyor.

Iphone 11 modelinin ekranı yeterli ama P20 Pro kadar iyi değil. Performans ve donanım tarafında 11 modeli daha üstün. Arka kamera olarakta 11 modeli daha üstün. Telefonundan memnunsan değiştirmeni önermem. Telefonlar ülkede çok pahalı. Batarya olarakta P20 Pro avantajlı.

Note serisi ile s serisi arasında artık uzun süredir gözle görülür bir fark olmuyor.

iPhone 11 modelinin ekranı yeterli ama P20 PRO kadar iyi değil. Performans ve donanım tarafında 11 modeli daha üstün. Arka kamera olarak da 11 modeli daha üstün. Telefonundan memnunsan değiştirmeni önermem. Telefonlar ülkede çok pahalı. Batarya olarak da P20 PRO avantajlı.

Telefonumdan memnunum ama 2.5 seneyi deviriyorum 2. el fiyatları da 2.500-3000 arasıyken elimden çıakrtayım istiyorum çünkü büyük ihtimalle bir 2 sene dah dayanmayacak ve o zaman çıkan telefonlar 15 binden çıkacak.
Sizce OLED ekran olmaması dealbreaker mı?

@MMaestro Elindeki telefon iki sene daha dayanır ama güncelleme desteği olmaz. Bu durumda 11 alabilirsin. Iphone 11 modelinin ekranın OLED olmaması elbette bir dezavantaj. Ancak 11 modelinin ekranın normal standart 720P ekranlara göre çok daha kaliteli olduğu açık. Ekrana alışırsınız tahminimce. 11 ekranı beklentileri karşılar.

Peki batarya olarak üzer mi? İnternetteki videolarda 5-6 saat arası ekran açık süresi alıyorken, alp gürsoy 5-6SAAT, shiftdelete ise 7-8 saatleri görüyorum demiş. Günde 1-1.5 saat ortalama grafikte oyun oynayan bir insanım kalan sürem tamamen YouTube ve Instagram odaklı.
OnePlus alın farkını göreceksiniz.
OnePlus'u her ne kadar almak istesem de uzun süreli kullanmak ve yarın öbür gün yine telefon değiştirmek istediğimde telefonumun değerinin düşmemiş olmasını istiyorum. Misal İphone 11 alsam ve beğenmesem 8000 den aldığım telefonu 7600-7700 lere ikinci el de satıcı bulabiliyorken androidlerde 8000 e aldığım bir telefona hemen 6.500 çekiyorlar

Geri
Yukarı