Xiaomi Redmi Note 10 Pro'dan iPhone 11'e geçmek mantıklı mı?

Rugzorimed

Decapat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Merhaba, mevcut kullandığım Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonu daha alalı 1 yıl olmadı. Yaz tatilinde 1-2 ay civarı çalışma planım var çalışma sonucunda elime biraz para geçtiğinde iPhone 11'e geçmenin mantıklı olduğunu düşünüyorum. Sizce mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 12 Pro ya da 13 olmadığı sürece mantıksız değişim olur. Sadece sosyal medya fotoğraflarını önemseyen biriyseniz geçilebilir.

Merhaba, mevcut kullandığım Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonu daha alalı 1 yıl olmadı. Yaz tatilinde 1-2 ay civarı çalışma planım var çalışma sonucunda elime biraz para geçtiğinde iPhone 11'e geçmenin mantıklı olduğunu düşünüyorum. Sizce mantıklı mı?
ikisini de aktif olarak kullandım. Değmez. Note 10 Pro'nun amoled ekranı, hızlı şarjı, 3.5mm desteği günlük kullanım için çok avantajlı. Oyun performansı konusunda yorum yapamam fakat günlük kullanımda Note 10 Pro daha avantajlı bence.

Hocam 11 serisi değil en az 12 pro yada daha üst modeller alabilirseniz değer zaten dolar aldı başını gidiyor her türlü kazançlı olursunuz

İkinci el uygun temiz kullanılmış olursa olabilir ama 0 almanı tavsiye etmem.

ikisini de aktif olarak kullandım. Değmez. Note 10 Pro'nun amoled ekranı, hızlı şarjı, 3.5mm desteği günlük kullanım için çok avantajlı. Oyun performansı konusunda yorum yapamam fakat günlük kullanımda Note 10 Pro daha avantajlı bence.
Hocam nedense bu aralar "Sistem arayüzü yanıt vermiyor" hatasını alıyorum. Bunun sebebi nedir?

Hocam nedense bu aralar "Sistem arayüzü yanıt vermiyor" hatasını alıyorum. Bunun sebebi nedir?
Yazılımsal olabilir, son zamanlarda yüklediğiniz sisteme etki edecek program var ise kaldırıp durumu gözlemleyebilirsiniz. Veya android system webview programının güncelleştirmesini kaldırıp gözlemleyebilirsiniz. Son çare hard reset atmayı deneyebilirsiniz. Ben Note 10 Pro'da hiç karşılaşmadım ama G3'te karşılaşınca böyle yapıyordum.

Geri
Yukarı