POCO X3 Pro'dan iPhone 11'e geçilir mi?

Eğer POCO X3'den 13 altı bir cihaza geçerse çok şey kaybedecek hocam. Ayrıca 11 ve altındaki cihazların 2 yıllık ömrü kaldı neredeyse.
2 yıllık ömür ? iPhone X ve 8 serisi bile iOS 16 aldı. Güvenlik güncellemesi ve uygulama destekleri daha devam edecek.
Poco X3 Pro’dan iPhone XS’e bile geçse her türlü artış yaşayacak.

2 yıllık ömür ? iPhone X ve 8 serisi bile iOS 16 aldı. Güvenlik güncellemesi ve uygulama destekleri daha devam edecek.
Poco X3 Pro’dan iPhone XS’e bile geçse her türlü artış yaşayacak.
Sürünerek telefon kullanmak istiyorsanız İphone 6 bile kullanılır hocam hala benim gözümde 13 ve altı cihazlar günümüzde kullanılmaz. Eğer para sıkıntısı yaşıyorsa İphone önermem. S23 alıp çok daha kaliteli bir cihaz kullanabilir. 11'de önermiyorum onun yerine S22 alınabilir. Ayrıca 11'e geçerse tam olarak neyi artacak hocam? Ekran, batarya performansında bariz bir kayıp yaşayacak. Belki artış kamera ve işlemci tarafında olabilir onun dışı bir şey değişeceğini sanmıyorum. 120 HZ ve bataryası bu kadar iyi olan bir telefondan rezalet ekranlı ve bataryası kötü olan 11'e geçerse memnun kalacağını sanmıyorum.

Sürünerek telefon kullanmak istiyorsanız İphone 6 bile kullanılır hocam hala benim gözümde 13 ve altı cihazlar günümüzde kullanılmaz. Eğer para sıkıntısı yaşıyorsa İphone önermem. S23 alıp çok daha kaliteli bir cihaz kullanabilir. 11'de önermiyorum onun yerine S22 alınabilir. Ayrıca 11'e geçerse tam olarak neyi artacak hocam? Ekran, batarya performansında bariz bir kayıp yaşayacak. Belki artış kamera ve işlemci tarafında olabilir onun dışı bir şey değişeceğini sanmıyorum. 120 HZ ve bataryası bu kadar iyi olan bir telefondan rezalet ekranlı ve bataryası kötü olan 11'e geçerse memnun kalacağını sanmıyorum.
Senin gözünde işte. iPhone 12, 11 Pro Max, 11 Pro hâla çok iyiler. XS-8 arası hâla kullanılabilecek iyi cihazlar.
Poco X3 Pro’dan iPhone 11’e geçerse;
•Snapdragon 860’tan A13 Bionic’e geçecek.
•MIUI’dan iOS’a geçecek.
•Plastik kasadan alüminyum kasaya geçecek. Plastik arka kapaktan cam arka kapağa geçecek.
•Kamerada büyük bir artış yaşayacak. (OIS, 4K 60FPS vs.)
•Daha eski olmasına rağmen daha fazla güncelleme alacak.
•En önemlisi PMIC sorunlu bir cihaz değil.

Geri
Yukarı