P2W olmayan MMORPG önerisi

Guild wars 2 oynamayı devam etmenizi öneririm expansion paketlerini alırsanız ekstra kazandığınız parayla yüksek levellere gelip piyasada daha aktif olabilirsiniz hem P2W değil önerim bu yönden olacaktır çok fazla fiyat veremeyecekseniz oyuna.
Guild wars 2 yi oynadım bayağı kastım fakat aşırı derecede p2w olduğunu belirten şeyler okudum. oyuncularına da sordum, herkes değişik değişik şeyler yapıyor bir sürü çar kasıp hepsine premium almışlar vs.
oyun içi parayla, market parası zaten çoğu oyunda olan bir şey. Ama dediğim gibi vaktin yoksa hiç bulaşma.
Şuanlık 2 senelik üniversite okuyorum. 4 seneliğe geçmeden önce çok vaktim var. Yazın da abimle iş yerine gidip zaman öldürmek yerine gelir elde etmek benim için daha mantıklı duruyor.

Guild wars 2'yi oynadım bayağı kastım fakat aşırı derecede P2W olduğunu belirten şeyler okudum. Oyuncularına da sordum, herkes değişik değişik şeyler yapıyor bir sürü çar kasıp hepsine Premium almışlar vs.

Şu anlık 2 senelik üniversite okuyorum. 4 seneliğe geçmeden önce çok vaktim var. Yazın da abimle iş yerine gidip zaman öldürmek yerine gelir elde etmek benim için daha mantıklı duruyor.

İşte o yüzden expansion paket almanız şart bu her MMO'da geçerli P2W değil daha fazla ayrıcalık sağlıyor expansionlar ama diğer kişiyi geçmiş olmuyorsunuz expansionla şuradan bilgilerini alabilirsiniz.

Aktif olarak guild wars 2 oynuyor musunuz ?

Aktif olarak guild wars 2 oynuyor musunuz?

Hayır şu anlık New World oynuyorum yeni çıktığı için Steam'e gelince guild wars 2'ye geçeceğim ama.
Dolar artmasa Final Fantasy 14 oynayacaktım 2 hafta oynadım fakat dolar bu haldeyken 13 dolar vermesi biraz pahalı geliyor çok piyasasıda yok az var o sitelerde çok garip.

Hayır şu anlık New World oynuyorum yeni çıktığı için Steam'e gelince guild wars 2'ye geçeceğim ama.
Dolar artmasa Final Fantasy 14 oynayacaktım 2 hafta oynadım fakat dolar bu haldeyken 13 dolar vermesi biraz pahalı geliyor çok piyasasıda yok az var o sitelerde çok garip.
Guild wars 2 steame mi gelecek hmm.
Sistem kaldırsaydı new world oynayacaktım ama, yüzümüz gülmüyor.

Gw2 steame geldikten sonra packleri falan daha ucuz olur mu peki ?

GW2 Steam'e geldikten sonra packleri falan daha ucuz olur mu peki?

Türkiye fiyatlandırması yaparlar gibime geliyor normalde 2 adet paket 40 dolar burada 200 civarına satarlar gibime geliyor öyle olursa iyi olur 2 paket için fiyat yani Türkiye'den de oyunu oynayan fazla çünkü.

Türkiye fiyatlandırması yaparlar gibime geliyor normalde 2 adet paket 40 dolar burada 200 civarına satarlar gibime geliyor öyle olursa iyi olur 2 paket için fiyat yani Türkiye'den de oyunu oynayan fazla çünkü.
Guild wars 2 yi severek oynuyordum ama gerçekten free oynaması ölüm.
Steame geldikten sonra para biriktirmeye başlayacağım, biraz wiki guide walkthrough araştırayım

Guild wars 2'yi severek oynuyordum ama gerçekten Free oynaması ölüm.
Steam'e geldikten sonra para biriktirmeye başlayacağım, biraz wiki GUI'de walkthrough araştırayım.

Evet Steam'e gelince bir bakın ve bir haber var Steam hesaplarıyla arena hesapları ayrı olacakmış buna dikkat edin derim tabii tam doğru olup olmadığını bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı