P2W olmayan MMORPG oyunu önerisi

Sallamadım Google amcaya sorabilirsin.
`Metin2 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı.’ Kaynak: Vikipedi
Not: Aion 2006’da yapıldı demedim.
Aion'dan Metin2'e nasıl geçiş yaptın onu anlamadım ve 2006'dan beri derken neyi kastettin biraz açıklar mısın? Aionun piyasaya sürülme tarihi 25 Kasım 2008.

Aion'dan Metin2'e nasıl geçiş yaptın onu anlamadım ve 2006'dan beri derken neyi kastettin biraz açıklar mısın? Aionun piyasaya sürülme tarihi 25 Kasım 2008.
Dedim ki ayrıca Gameforge Metin2’nin 2006’dan beri sahibi. Lütfen bir daha okuyunuz(noktaya ve ayrıca kelimesine dikkat edin).

Metin 2, Knight Online ve Silkroad Online gibi MMORPG'lerin yeri kesinlikle kolay kolay dolmayacak. Özellikle senelerini Metin 2'ye vermiş birisi olarak o boşluğu çok iyi anlıyorum. Tahminim Sword Art Online anime dizisindeki gibi VRMMO nesli çıkmadığı sürece kolay kolay o şanlı günlerine de geri dönemeyecek maalesef.

Metin2 yerine oyun tanımam onunda içine etmeselerdi sevinirdim yıllarımı verdim bir halta yaramadı millet para ticaretine başlayınca oyun P2W oldu Türk ve PVP

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı