P2W olmayan MMORPG oyunu önerisi

kaan1890

Hectopat
Daha fazla  
MMO tarzı oyunları seven bir oyuncuyum fakat MMO oyunları gün geçtikçe developerların para hırsı yüzünden daha da az ilgi çeker bir hale geliyorlar. Rappelz, Metin 2, Tera, GW2, POE(MMO değil), WoW (artık bunaldım), Dragons Prophet, Riders of Icarus. Bütün bu oyunları ve aklıma gelmeyen bazı oyunları baya bir oynamışlığım var özellikle Rappelz'i. Fakat artık düzgün çok zamanımı tüketmeyecek günde 1 saat ile beni eğlendirecek bir MMO istiyorum fakat yabancı forumlar olsun Türkçe forumlar olsun tecrübe edinmeden anlaşılacak gibi değil. Tavsiyelerinize açığım. Son 1 senedir S4 League developerları katlettiği için oyunu Overwatch'a başladım çok zevkli bir oyun fakat MMO açlığımı gideremedim bir türlü :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Knight, Silkroad, Metin2 ah o eski günler ah. Şu oyunların üzerine daha da MMORPG çıkmadı. Neverwinter dene kardeşim.
Silk Road oynamadım ama diğer ikisini bayağı oynadım. Vallahi o 2 oyun gibisi bir daha kolay kolay gelmez Gün geçtikçe daha iyi oyunlar çıkması lazım ama maalesef gün geçtikçe İyice boka sarıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aion öneririm. Ayrıca oyunun yapımcısı Gameforge aynı zamanda Metin2'nin yapımcısı diye biliyorum(2006'dan beri).
Oyunun yapımcısı gameforce değil ncsoft'tur. Eu'da dağıtıcı olarak gameforce ile çalışmaktadır. Aion 2008 yılında piyasaya sürüldü. Biraz sallamışsın sanki :D

Oyunun yapımcısı gameforce değil ncsoft'tur. Eu'da dağıtıcı olarak gameforce ile çalışmaktadır. Aion 2008 yılında piyasaya sürüldü. Biraz sallamışsın sanki :D
Sallamadım Google amcaya sorabilirsin.
`Metin2 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı.’ Kaynak: Vikipedi
Not: Aion 2006’da yapıldı demedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı