P2W olmayan oyun önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum silahını çeşitli materyaller ile güçlendirdiğin, süreli silah aldığın, bunları yapabilmek için de ya hayatını ya paranı vermen gereken oyunlara p2W denir. Bunun ne olduğunu bilmeden lütfen bana oyunlar hakkında bilgili değilsin deme. Yok ben illa diyeceğim diyorsan benden alıntı malıntı yapma artık yeter ağzımı bozmak istemiyorum bayram bayram.

Ama p2W.
3GB'a bana Zula benzeri oyun göster, n'oldu sustun mu😅
Rocket League kaç GB haberiniz var mı?
CS:GO kaç GB haberiniz var mı?
Sen mobil oyun oyna da P2W ne imiş gör aslanım.
Gariban oyuncunun Deagle çekip herkese HS atmaktan başka çaresi yoktur ve bu zevk verir.

Bana Zula'nın p2W olmadığını kanıtla. N'oldu sustun mu?
Sen sponsor almışsın belli ✌️

Zula oynamak yerine bu oyunu oynayın.

Dostum silahını çeşitli materyaller ile güçlendirdiğin, süreli silah aldığın, bunları yapabilmek için de ya hayatını ya paranı vermen gereken oyunlara P2W denir. Bunun ne olduğunu bilmeden lütfen bana oyunlar hakkında bilgili değilsin deme. Yok ben illa diyeceğim diyorsan benden alıntı malıntı yapma artık yeter ağzımı bozmak istemiyorum bayram bayram.

Sen sanırım hiç oyun oynamamışsın git biraz oyun oyna Zula P2W değil ve gayet güzel oyun dünyadaki en iyi oyun o şimdi git ve Brawl Stars oyna sen.

Zula oynamak yerine bu oyunu oynayın.
Unutmuşum en az 3.000 saatim vardır (korsan :D), modlarla tadından yenmez ama hile var biraz.
İyi bir bilgisayar yoksa CS 1.6 ve ETS 2 garibanın göz nurudur.

Unutmuşum en az 3.000 saatim vardır (korsan :D), modlarla tadından yenmez ama hile var biraz.
İyi bir bilgisayar yoksa CS 1.6 ve ETS2 garibanın göz nurudur.
Buna da bakabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı