P30 Lite 128 GB telefonda şarj %10 altında hızlı tükeniyor

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2.5 senedir bu cihazi kullanıyorum fakat soyle bir sorun var pili garanti kapsaminda degistirdim. Şarj yuzde 10'dan sonra su gibi eriyip dusuyor. EMUI 12 guncel en son surumde anlamadigim musteri hizmetlerini ariyorum sacmaliyorlar, ayarlari sifirla hard reset at gibi gibi, ne alakasi var? Sizce bu sorunu yasayan bir ben miyim yasayanlariniz var mı acaba? 9 8 7 6 hizli bir sekilde dusuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sende olan telefonun aynısı bende mevcut. Aynı sorunu yaşıyoruz. 10'dan sonra su gibi gidiyor. Çok olağanüstü bir durum değil yani. Hani benim telefonumun değişeni yok, ona rağmen bende de 10'un altında hızlı gidiyor.

Aynı telefon bende de vardı iPhone13'e geçtim rahatladım :D şaka bir yana kronik bir problem bu ömürleri bitti daha hocam öyle düşün.Zorla yeni telefona yönlendirmeye çalışıyorlar.

Bence pili sıfırla değiştirmemişler.

Fixsmarta yolladim elimde belgeleri var bizzat hocam askolsun ya.

Sende olan telefonun aynısı bende mevcut. Aynı sorunu yaşıyoruz. 10'dan sonra su gibi gidiyor. Çok olağanüstü bir durum değil yani. Hani benim telefonumun değişeni yok, ona rağmen bende de 10'un altında hızlı gidiyor.

Hocam cok ilginc benim de eski pil yuzde 78 oldugu icin değiştirmeye gonderdim ondan.

Aynı telefon bende de vardı iPhone13'e geçtim rahatladım :D şaka bir yana kronik bir problem bu ömürleri bitti daha hocam öyle düşün. Zorla yeni telefona yönlendirmeye çalışıyorlar.

Hocam aklimda yeni tellefon almak var bunun ayarinda ne bulabilirim ki anlam veremedim gitti.

Yok hocam, 0 aldığım zaman da 10'un altında su gibi gidiyordu. 3 telefon kullandım Huawei'ye ait. Hepsinde hemen hemen 10 altına inince hızla tükenme başlıyor.

Bende 5 senedir bu markanin cesitli modellerini kullandim Mate 10 lute Mate 20 Lite P30 lute 128 GB kullandim eski surumlerde olmuyordu hocam EMUI 10 EMUI 9 daha iyi calisiyordu.

Bende 5 senedir bu markanin cesitli modellerini kullandim Mate 10 lute Mate 20 Lite P30 lute 128 GB kullandim eski surumlerde olmuyordu hocam EMUI 10 EMUI 9 daha iyi calisiyordu.
Son güncellemeler benim telefonumu da hem değiştirdi hem etkiledi. Güncelleme sayesinde yeni gelen özellikler aktif çalışıyor, buda pil bitimi demek. Güncelleme aldıktan sonra şarjım daha hızlı gitmişti benimde. Üzerine konuştuğumuz telefonlar 3000-3500mh arası değişiyor. Çok batarya güçleri olmadığı için, şarj azaldıkça boşalma hızı artıyor.

Son güncellemeler benim telefonumu da hem değiştirdi hem etkiledi. Güncelleme sayesinde yeni gelen özellikler aktif çalışıyor, bu da pil bitimi demek. Güncelleme aldıktan sonra şarjım daha hızlı gitmişti benim de. Üzerine konuştuğumuz telefonlar 3000-3500mh arası değişiyor. Çok batarya güçleri olmadığı için, şarj azaldıkça boşalma hızı artıyor.

Bunun careside hocam telefonu satalim yani yenisini alalim resmen sacmalik.

Son güncellemeler benim telefonumu da hem değiştirdi hem etkiledi. Güncelleme sayesinde yeni gelen özellikler aktif çalışıyor, bu da pil bitimi demek. Güncelleme aldıktan sonra şarjım daha hızlı gitmişti benim de. Üzerine konuştuğumuz telefonlar 3000-3500mh arası değişiyor. Çok batarya güçleri olmadığı için, şarj azaldıkça boşalma hızı artıyor.

EMUI 13 alacakmis yazik daha da kotu olacak cihaz demek.

@Danotella boyle kullanilir diyorsun yani hocam pek bir sorun teskil etmez yani.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı